Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Jonas Marijt (1910-)

Persoonlijke gegevens Jonas Marijt 


Gezin van Jonas Marijt

Hij is getrouwd met Jacoba Catharina Diepenbach.

Zij zijn getrouwd op 1 maart 1933 te Leiden, hij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Ineke Marijt  1947-1957

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jonas Marijt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jonas Marijt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jonas Marijt


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Jonas Marijt

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 maart 1910 lag tussen 0,5 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 7,6 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 26 januari » De Seine treedt buiten haar oevers, waardoor de Parijse metro onder water loopt.
    • 27 mei » Bij een experiment met duikboten zinkt de Franse Pluvoise na een aanvaring met een postboot.
    • 28 mei » Ralph Craig loopt met 21,2 seconden een wereldrecord op de 200 meter.
    • 31 mei » Oprichting van de Unie van Zuid-Afrika.
    • 10 juni » Oprichting van de Deense voetbalclub Fremad Amager.
    • 3 december » Demonstratie van de eerste neonlamp, door Georges Claude.
  • De temperatuur op 1 maart 1933 lag tussen -1,0 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 3,3 °C. Er was 6,2 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 2 maart » King Kong gaat in New York in première
    • 14 juli » In Duitsland worden alle politieke partijen behalve de NSDAP verboden.
    • 22 juli » Wiley Post wordt de eerste persoon die alleen om de wereld vliegt. Hij legt 25 094km af in 7 dagen, 18 uur en 45 minuten.
    • 7 augustus » Begin van de Genocide van Simele. Het Irakese leger vernietigt, onder toezicht van de Britten, tientallen Assyrische dorpen en vermoordt daarbij duizenden Assyriërs.
    • 10 september » Opening van de Waaslandtunnel, de oudste voertuigentunnel onder de Schelde in Antwerpen, bijgewoond door koning Albert I en koningin Elisabeth.
    • 16 december » Abe de Vries en Sipke Castelein winnen de vijfde Elfstedentocht.

Over de familienaam Marijt

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Marijt.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Marijt.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Marijt (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I56914.php : benaderd 18 oktober 2026), "Jonas Marijt (1910-)".