Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Susanna Koet (1905-)

Persoonlijke gegevens Susanna Koet 


Gezin van Susanna Koet

Zij is getrouwd met Wilhelmus Matheus de Vrind.

Zij zijn getrouwd op 2 september 1925 te Leiden, zij was toen 20 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Susanna Koet?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Susanna Koet

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Susanna Koet


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Susanna Koet

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 mei 1905 lag tussen -1,0 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 3,8 uur zonneschijn (24%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Begin van de Slag bij Sandepu in Mantsjoerije
    • 12 februari » Het Zwitsers voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit zijn geschiedenis. In Parijs wordt met 1-0 verloren van Frankrijk .
    • 20 februari » Slag bij Mukden, een beslissende, grote veldslag in de Russisch-Japanse Oorlog, in Mantsjoerije.
    • 23 februari » Paul Harris sticht in Chicago de Rotary Club.
    • 28 maart » Cornelius Ehret vraagt octrooi aan op de fax.
    • 19 september » Oprichting van IK Start (Noors: Idrettsklubben Start), een Noorse voetbalvereniging uit Kristiansand.
  • De temperatuur op 2 september 1925 lag tussen 10,8 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 5,8 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch visitator in Bulgarije.
    • 1 mei » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Barcelona Sporting Club.
    • 21 mei » Heiligverklaring en uitroeping tot kerkleraar van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
    • 30 mei » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalbond ("Federación Ecuatoriana de Fútbol").
    • 21 juli » In Dayton Tennessee, wordt middelbareschoolleraar biologie John T. Scopes schuldig bevonden aan het onderwijzen van de evolutietheorie in zijn klas. Hij krijgt een boete van $100.
    • 24 december » Benito Mussolini krijgt alle macht in Italië.

Over de familienaam Koet

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koet.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koet.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koet (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I44990.php : benaderd 16 oktober 2026), "Susanna Koet (1905-)".