Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Franciscus Petrus Kluivers (1895-????)

Persoonlijke gegevens Franciscus Petrus Kluivers 


Gezin van Franciscus Petrus Kluivers

Hij is getrouwd met Jannetje Slingerland.

Zij zijn getrouwd op 1 juli 1914 te Leiden, hij was toen 19 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus Petrus Kluivers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franciscus Petrus Kluivers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franciscus Petrus Kluivers

Jacobus Bonte
1827-1866

Franciscus Petrus Kluivers
1895-????

1914

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Franciscus Petrus Kluivers

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 april 1895 lag rond de 16,1 °C. Er was 4 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 24 maart » Bisschopswijding van Henricus van de Wetering, hulpbisschop van Utrecht, in de Sint Vituskerk te Hilversum.
    • 7 mei » Aleksandr Popov demonstreert radiotelegrafie voor leden van de Russische Sociëteit Natuurkunde en Chemie.
    • 25 mei » De republiek van Taiwan wordt gesticht, met Tang Ching-sung als president.
    • 19 juni » In Valparaíso wordt de Chileense voetbalbond ("Federación de Fútbol de Chile") opgericht.
    • 11 juli » De Gebroeders Lumière vertonen een eerste film aan wetenschappers.
    • 26 juli » Huwelijk van Marie Sklodowska en Pierre Curie.
  • De temperatuur op 1 juli 1914 lag tussen 14,1 °C en 28,1 °C en was gemiddeld 22,1 °C. Er was 13,7 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 15 juni » In Durrës (Albanië) sneuvelt de Nederlandse majoor Lodewijk Thomson tijdens een vredesmissie.
    • 23 juni » Mexicaanse Revolutie: Inname van Zacatecas door de rebellen van Pancho Villa.
    • 26 augustus » Begin van de Slag bij Tannenberg, het eerste Duitse succes tijdens de Eerste Wereldoorlog.
    • 1 september » De laatste Amerikaanse trekduif, een duivin genaamd Martha, sterft in de Cincinnati Zoo. Daarmee is de soort uitgestorven.
    • 6 september » Eerste Wereldoorlog: Begin van de eerste slag bij de Marne.
    • 9 oktober » In België valt Antwerpen in Duitse handen.

Over de familienaam Kluivers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kluivers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kluivers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kluivers (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I44340.php : benaderd 8 oktober 2026), "Franciscus Petrus Kluivers (1895-????)".