Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Hendrik Beij (1883-1953)

Persoonlijke gegevens Hendrik Beij 


Gezin van Hendrik Beij

Hij is getrouwd met Petronella Catharina Pieters.

Zij zijn getrouwd op 12 juni 1907 te Leiden, hij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Beij?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Beij

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Beij

Johannes Beij
1817-1899
Johannes Beij
1841-1926
Elisabeth Duk
1841-1928

Hendrik Beij
1883-1953

1907

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Hendrik Beij

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 februari 1883 lag rond de 2,5 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Lewis Waterman vindt de vulpen uit.
    • 24 mei » Opening van de Brooklyn Bridge in New York in de Verenigde Staten.
    • 1 juli » Oprichting van de ANWB.
    • 12 augustus » De laatste levende Quagga (een zebra-soort) sterft in dierentuin Artis
    • 27 augustus » Uitbarsting van de Krakatau, met een vloedgolf tot gevolg.
    • 6 december » Het Londense warenhuis Harrods brandt af.
  • De temperatuur op 12 juni 1907 lag tussen 10,8 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 7,6 mm neerslag. Er was 0,7 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 6 januari » In Rome opent Maria Montessori haar eerste school waar ze haar didactische hervormingsplannen wil verwezenlijken.
    • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
    • 21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
    • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
    • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.
    • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
  • De temperatuur op 3 februari 1953 lag tussen -0,1 °C en 1,2 °C en was gemiddeld 0,6 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1953: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,4 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Joke Roelevink, Nederlands historicus († 2018)
    • 25 april » James Watson en Francis Crick publiceren in Nature de structuur van het menselijk DNA.
    • 15 mei » Oprichting van het commerciële Venezolaans televisienetwerk Radio Caracas Television.
    • 29 juni » Verheffing van de rooms-katholieke apostolische vicariaten Oslo (Noorwegen) en Zweden tot de bisdommen Oslo en Stockholm.
    • 1 oktober » Het jeugdtijdschrift Taptoe verschijnt voor het eerst.
    • 9 december » General Electric kondigt aan dat alle communistische medewerkers zullen worden ontslagen.

Over de familienaam Beij

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Beij.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Beij.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Beij (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I4172.php : benaderd 30 september 2026), "Hendrik Beij (1883-1953)".