De temperatuur op 7 november 1906 lag tussen 8,5 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 0,8 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
7 februari » Benoeming van Désiré-Joseph Mercier tot aartsbisschop van Mechelen en primaat van de Belgische kerkprovincie.
15 februari » In Londen wordt de Labour partij opgericht.
7 april » Kurt Wegener en Alfred Wegener landen na met een luchtballon 52 uur in de lucht gebleven te zijn; een record.
7 april » Uitbarsting van de Vesuvius.
18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
10 december » Theodore Roosevelt krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
Trouwdag 20 december 1933
De temperatuur op 20 december 1933 lag tussen -1,8 °C en 5,1 °C en was gemiddeld 1,7 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
27 februari » Het Duitse parlementsgebouw, de Rijksdag in Berlijn, wordt in brand gestoken.
14 maart » Hans Veerman, Nederlands acteur († 2014)
22 maart » President Roosevelt gelast een eind te maken aan de (mislukte) drooglegging in de Verenigde Staten.
30 augustus » Oprichting van Air France.
1 september » Oprichting Eindhovense hockeyclub Oranje Zwart.
10 september » Opening van de Waaslandtunnel, de oudste voertuigentunnel onder de Schelde in Antwerpen, bijgewoond door koning Albert I en koningin Elisabeth.
Dag van overlijden 8 januari 1958
De temperatuur op 8 januari 1958 lag tussen 0,2 °C en 6,5 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was 3,5 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (4%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I41100.php : benaderd 22 oktober 2026), "Dirk van Kampen (1906-1958)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.