Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Johanna van der Kaaij (1904-1990)

Persoonlijke gegevens Johanna van der Kaaij 


Gezin van Johanna van der Kaaij

Zij is getrouwd met Izaak Lens.

Zij zijn getrouwd op 4 februari 1925 te Leiden, zij was toen 20 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna van der Kaaij?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna van der Kaaij

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna van der Kaaij

Dirk Kramer
1837-1915
Maria de Beij
1835-1900

Johanna van der Kaaij
1904-1990

1925

Izaak Lens
1902-1972


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Johanna van der Kaaij

Bronnen

  1. Leidsch Dagblad | 1990 | 12 september 1990 | pagina 4

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 november 1904 lag tussen 1,6 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 3,0 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Een groot deel van de Amerikaanse stad Baltimore brandt af.
    • 12 februari » In Amsterdam wordt de eerste tentoonstelling van de Rijwiel- en Automobielindustrie (RAI) geopend.
    • 3 maart » Keizer Wilhelm II van Duitsland wordt de eerste persoon die een politieke opname maakt met behulp van Thomas Edisons cilinder.
    • 12 april » De Franse gebroeders Dufaux beproeven met succes het prototype van de helikopter.
    • 18 april » In Parijs verschijnt het socialistische dagblad L'Humanité voor het eerst.
    • 5 november » De Engelse atleet Alfred Shrubb vestigt het werelduurrecord atletiek in Glasgow: in één uur tijd loopt hij 18742 m.
  • De temperatuur op 4 februari 1925 lag tussen 2,0 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 2,3 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 7 juli » Oprichting van de Belgische voetbalclub Koninklijke White Star Club Lauwe.
    • 19 juli » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Ternana Calcio.
    • 10 augustus » Stormramp van 1925, een noodweer met zeer zware windstoten en meerdere tornado's richt veel schade aan. Vooral Borculo wordt zwaar getroffen.
    • 16 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HC Rotterdam.
    • 31 oktober » Ahmad Sjah Qajar, de laatste sjah van de dynastie der Kadjaren van Iran wordt afgezet
    • 11 november » Robert Millikan bewijst het bestaan van kosmische straling.
  • De temperatuur op 11 september 1990 lag tussen 6,6 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 9,5 uur zonneschijn (73%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
    • 3 april » De wet betreffende de uittreding van deelrepublieken uit de Sovjet-Unie wordt goedgekeurd door de nationaliteitenkamer, een van de twee kamers van de Opperste Sovjet.
    • 18 juni » Paus Johannes Paulus II verheft de kerk van de H. Liduina en Onze Lieve Vrouw van de Rozenkrans te Schiedam tot basiliek.
    • 9 juli » Er breekt brand uit aan boord van de Noorse supertanker Mega Borg, die vastliep in de Golf van Mexico. Het schip verliest een deel van zijn vracht die bestaat uit 244 miljoen liter olie.
    • 27 juli » Bij een bijeenkomst van de OPEC in Genève wordt een akkoord bereikt om de prijs voor een vat ruwe olie te verhogen tot 21 dollar.
    • 27 juli » In de Nigeriaanse hoofdstad Lagos worden 42 mensen geëxecuteerd die in april naar verluidt hebben geprobeerd een staatsgreep te plegen.
    • 23 augustus » Zes schepen van de West-Afrikaanse vredesmacht met 3.000 man aan boord gaan op weg naar Liberia met het doel een einde te maken aan de burgeroorlog aldaar.
  • De temperatuur op 14 september 1992 lag tussen 10,9 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 9,4 uur zonneschijn (73%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Een aardbeving in Oost-Turkije kost meer dan 500 mensen het leven.
    • 5 april » In Washington D.C. demonstreren 500.000 mensen voor abortus.
    • 24 april » De militaire junta van Birma deelt mee dat alle politieke gevangenen die "geen bedreiging voor de veiligheid vormen" binnen zes maanden worden vrijgelaten.
    • 28 juni » De Franse president François Mitterrand bezoekt de belegerde stad Sarajevo.
    • 30 september » De Verenigde Naties en andere hulporganisaties evacueren hulpwerkers uit Zuid-Soedan na de dood van een Birmese VN-employé en een Noorse journalist in het gebied door toedoen van een Zuid-Soedanese rebellen.
    • 31 december » Aan de rand van de Somalische hoofdstad Mogadishu breken gevechten uit tussen verschillende clans, samenvallend met het bezoek van de Amerikaanse president George Bush.

Over de familienaam Van der Kaaij


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I40619.php : benaderd 20 oktober 2026), "Johanna van der Kaaij (1904-1990)".