Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Mijntje HEMERIK (1897-1986)

Persoonlijke gegevens Mijntje HEMERIK 


Gezin van Mijntje HEMERIK

Zij is getrouwd met Adrianus Disseveld.

Zij zijn getrouwd op 13 juni 1923 te Leiden, zij was toen 25 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Cornelia Disseveld  1924-1993

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mijntje HEMERIK?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Mijntje HEMERIK

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Mijntje HEMERIK


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Mijntje HEMERIK

Bronnen

  1. Erfgoed Leiden eo: Geboorteregister van Leiden, 1897., archiefnummer 0516, Stadsarchief van Leiden (SA III) (1816-1929), inventarisnummer 4762, aktenummer 1535
  2. Historische Kranten, Erfgoed Leiden en Omstreken Leidsch Dagblad | 1986 | 1 september 1986 | pagina 4
  3. Erfgoed Leiden eo: Huwelijksakten 1923, archiefnummer 0516, Stadsarchief van Leiden (Stadsbestuur (SA III)) (1816-1929), inventarisnummer 4919, aktenummer 250 Gemeente Leiden

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 november 1897 lag rond de 1,5 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Brooklyn gaat samen met New York.
    • 18 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Unión Española
    • 12 juni » Karl Elsener vraagt octrooi aan op het Zwitsers zakmes (Original Offiziersmesser).
    • 13 juli » Guglielmo Marconi verkrijgt octrooi op de draadloze telegraaf.
    • 18 juli » In Parijs wordt het Parc des Princes officieel geopend.
    • 30 oktober » In café de Kruif aan de Houttuinen in Delft wordt de 'Delftsche Studenten Bond' opgericht.
  • De temperatuur op 13 juni 1923 lag tussen 9,9 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 3,8 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Verheffing van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië in de Sovjet-Unie tot Bisdom Vladivostok.
    • 4 april » Officiële opening van het Wilhelminakanaal.
    • 23 mei » Oprichting van Sabena, de nationale luchtvaartmaatschappij van België.
    • 23 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Rapid Boekarest.
    • 24 oktober » Oprichting van de Albanese voetbalclub KS Flamurtari Vlorë.
    • 12 november » Adolf Hitler wordt gearresteerd wegens zijn mislukte poging om op 8 november de macht te grijpen.
  • De temperatuur op 29 augustus 1986 lag tussen 9,4 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 11,1 mm neerslag gedurende 5,0 uur. Er was 3,9 uur zonneschijn (28%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1986: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Een periode van onrust begint op de Filipijnen als het parlement Ferdinand Marcos aanwijst als winnaar van de verkiezingen van 8 dagen daarvoor.
    • 21 april » De Amerikaanse televisiejournalist Geraldo Rivera opent live op tv voor de ogen van een miljoenenpubliek de "geheime" kluis van Al Capone.
    • 22 juni » Sovjet-atleet Joeri Sedych verbetert in Tallinn zijn eigen wereldrecord kogelslingeren (86,34 meter) met een worp van 86,66 meter.
    • 30 augustus » Sovjet-atleet Joeri Sedych verbetert in Stuttgart zijn eigen wereldrecord kogelslingeren (86,66 meter) met een worp van 86,74 meter.
    • 31 oktober » Het compilatie-livealbum Live Magic van de rockband Queen wordt uitgebracht.
    • 22 november » De twintigjarige Mike Tyson wordt de jongste kampioen zwaargewicht wanneer hij Trevor Berbick verslaat.

Over de familienaam HEMERIK

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam HEMERIK.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over HEMERIK.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam HEMERIK (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I34721.php : benaderd 16 februari 2026), "Mijntje HEMERIK (1897-1986)".