Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Wilhelmina Catharina Bavelaar (1895-????)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Catharina Bavelaar 


Gezin van Wilhelmina Catharina Bavelaar

Zij is getrouwd met Johannes Abraham van der Klaauw.

Zij zijn getrouwd op 11 oktober 1916 te Leiderdorp, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Catharina Bavelaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Catharina Bavelaar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Catharina Bavelaar


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Wilhelmina Catharina Bavelaar

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 februari 1895 lag rond de 1,7 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Hønefoss BK.
    • 8 februari » Benoeming van Henricus van de Wetering tot hulpbisschop van Utrecht.
    • 13 februari » De gebroeders Lumière verkrijgen in Parijs patent op hun cinematograaf.
    • 16 april » Hockey en Bandy Club "Haarlem & Omstreken" wordt opgericht, een van de voorlopers van het huidige HC Bloemendaal.
    • 25 mei » Iers toneelschrijver en dichter Oscar Wilde wordt schuldig bevonden aan sodomie en moet voor twee jaar de gevangenis in.
    • 28 december » De Gebroeders Lumière tonen voor het eerst films aan een betalend publiek.
  • De temperatuur op 11 oktober 1916 lag tussen 13,2 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 0,9 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Door een zware storm breekt de Zuiderzeedijk op drie plaatsen door.
    • 15 maart » Amerikaanse troepen vallen Mexico binnen in een poging revolutionair Pancho Villa te pakken te krijgen.
    • 10 juni » In Arabië breekt de Arabische opstand uit.
    • 15 augustus » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Atlas Guadalajara.
    • 29 december » Grigori Raspoetin wordt vermoord.
    • 30 december » Kroning van Karel I van Oostenrijk en Zita van Bourbon-Parma tot koning en koningin van Hongarije in Boedapest.

Over de familienaam Bavelaar

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bavelaar.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bavelaar.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bavelaar (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I3425.php : benaderd 1 oktober 2026), "Wilhelmina Catharina Bavelaar (1895-????)".