Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Johanna Geurkink (1887-????)

Persoonlijke gegevens Johanna Geurkink 


Gezin van Johanna Geurkink

Zij is getrouwd met Berend Hendrik Groot Nibbelink.

Zij zijn getrouwd op 28 april 1910 te Wisch, zij was toen 23 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Geurkink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Geurkink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Geurkink

Johanna Geurkink
1887-????

1910

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Johanna Geurkink

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 april 1910 lag tussen 1,1 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 0,8 mm neerslag. Er was 1,0 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
    • 15 mei » Oprichting van de Duitse sportclub FC St. Pauli uit Hamburg.
    • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
    • 20 november » Francisco I. Madero begint de opstand tegen Porfirio Díaz: begin van de Mexicaanse Revolutie.
    • 3 december » Demonstratie van de eerste neonlamp, door Georges Claude.
    • 24 december » Op de rede van Vlissingen vindt een aanvaring plaats tussen een Belgisch en een Nederlands stoomschip, 6 opvarenden verdrinken.

Over de familienaam Geurkink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Geurkink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Geurkink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Geurkink (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I27730.php : benaderd 5 oktober 2026), "Johanna Geurkink (1887-????)".