Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Johanna Hendrika BARINK (1887-1966)

Persoonlijke gegevens Johanna Hendrika BARINK 


Gezin van Johanna Hendrika BARINK

Zij is getrouwd met Bernard Theodorus Jolink.

Zij zijn getrouwd op 9 mei 1913 te Doesburg, zij was toen 26 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Hendrika BARINK?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Hendrika BARINK

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Hendrika BARINK

Jan Vervoort
1804-1877
Albert BARINK
1860-1941

Johanna Hendrika BARINK
1887-1966

1913

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Johanna Hendrika BARINK

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 februari 1887 lag rond de -1,0 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » In een sneeuwstorm in Montana worden de grootste sneeuwvlokken ooit gemeten (38 bij 20 centimeter).
    • 22 maart » De eerste editie van de Colombiaanse krant El Espectador verschijnt.
    • 26 juli » Het eerste Esperantoboek komt uit. De verwachting is dat binnen 100 jaar de hele wereld deze taal spreekt.
    • 1 september » Emile Berliner vraagt octrooi aan op de grammofoonplaat.
    • 15 september » De Texelse Courant wordt opgericht.
    • 4 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Örgryte IS.
  • De temperatuur op 9 mei 1913 lag tussen 7,3 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 4,7 mm neerslag. Er was 1,4 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 24 maart » Het Nederlands elftal wint voor het eerst van Engeland. In Den Haag wordt het 2-1 door twee doelpunten van Huug de Groot.
    • 29 augustus » Het kabinet-Cort van der Linden volgt het kabinet-Heemskerk op.
    • 31 augustus » Oprichting van de Philips Sport Vereniging (PSV). Voetbal is een van de 19 sporttakken van PSV.
    • 4 september » Huwelijk van ex-koning Emanuel II van Portugal en prinses Augusta Victoria van Hohenzollern-Sigmaringen in Sigmaringen.
    • 10 oktober » Het Panamakanaal wordt geopend.
    • 24 december » Groot spoorwegongeval bij Hooghalen.
  • De temperatuur op 28 september 1966 lag tussen 7,9 °C en 15,4 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 0,9 uur zonneschijn (8%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
    • 3 februari » Lancering van ESSA-1, de eerste weersatelliet
    • 27 juni » De Nederlandse schrijver Gerard Reve treedt toe tot de Rooms-Katholieke Kerk.
    • 12 augustus » De vulkaan Awu barst uit en blijft actief tot oktober 1966; bij de uitbarsting komen 39 mensen om het leven.
    • 3 september » Eerste uitzending van de televisieserie Ja zuster, nee zuster.
    • 15 oktober » Bisschopswijding van Theodorus Zwartkruis, Nederlands bisschop van Haarlem.
    • 13 december » Ten zuidoosten van Amsterdam wordt de eerste paal voor een nieuwe wijk geslagen: de Bijlmermeer.

Over de familienaam BARINK

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam BARINK.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over BARINK.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam BARINK (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I2678.php : benaderd 17 oktober 2026), "Johanna Hendrika BARINK (1887-1966)".