Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Wilhelmus Barendse (1895-1962)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Barendse 


Gezin van Wilhelmus Barendse

Hij is getrouwd met Catharina Maria Kok.

Zij zijn getrouwd op 2 juli 1919 te Leiden, hij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Barendse?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus Barendse

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Barendse

Maria Azier
1838-1906

Wilhelmus Barendse
1895-1962

1919

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Wilhelmus Barendse

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 juni 1895 lag rond de 22,5 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 74%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Benoeming van Henricus van de Wetering tot hulpbisschop van Utrecht.
    • 5 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub Fortuna Düsseldorf.
    • 10 augustus » Groot-Brittannië, Eerste Proms-concert.
    • 8 november » Wilhelm Röntgen ontdekt de röntgenstraling.
    • 15 december » Oprichting van Eintracht Braunschweig, een Duitse voetbalclub uit Brunswijk.
    • 28 december » De Gebroeders Lumière tonen voor het eerst films aan een betalend publiek.
  • De temperatuur op 2 juli 1919 lag tussen 7,7 °C en 14,7 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 14,9 mm neerslag. Er was 2,5 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 25 januari » De Volkenbond wordt opgericht.
    • 21 maart » De Hongaarse Radenrepubliek wordt uitgeroepen (zie Béla Kun).
    • 23 maart » Benito Mussolini richt de fascistische partij op.
    • 12 april » In Engeland wordt de 48-urige werkweek en het minimumloon ingevoerd.
    • 21 juni » In Scapa Flow wordt de Hochseeflotte tot zinken gebracht. Hierbij vallen de laatste slachtoffers van de Eerste Wereldoorlog.
    • 28 november » Oprichting van de Duitse hockey- en tennisclub Der Club an der Alster.
  • De temperatuur op 26 oktober 1962 lag tussen 6,7 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 25,2 mm neerslag gedurende 13,2 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
    • 11 juni » Drie gevangenen ontsnappen uit de gevangenis Alcatraz.
    • 21 september » Bisschopswijding van Jozef-Maria Heuschen, Belgisch hulpbisschop van Luik.
    • 3 oktober » De Mercury MA-8 wordt gelanceerd met aan boord Wally Schirra.
    • 15 oktober » Tussen de VS en de Sovjet-Unie ontstaat een crisis omtrent Russische nucleaire wapens in Cuba. Hierdoor komt de hele wereld onder een dreiging van een nucleaire oorlog. Deze Cubacrisis duurt dertien dagen.
    • 28 oktober » Einde van de Cubaanse Rakettencrisis.
    • 31 oktober » Goedkeuring door de Belgische Kamer van Volksvertegenwoordigers van het wetsontwerp omtrent de taalgrens.

Over de familienaam Barendse

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Barendse.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Barendse.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Barendse (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I2311.php : benaderd 10 oktober 2026), "Wilhelmus Barendse (1895-1962)".