Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Hendrik Johannis Dreef (1873-1962)

Persoonlijke gegevens Hendrik Johannis Dreef 


Gezin van Hendrik Johannis Dreef

(1) Hij is getrouwd met Cornelia Teljeur.

Zij zijn getrouwd op 10 augustus 1898 te Leiden, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Abraham Dreef  1901-1901
  2. Jansje Dreef  1902-


(2) Hij is getrouwd met Elisabeth Nagtegaal.

Zij zijn getrouwd op 21 november 1923 te Leiden, hij was toen 50 jaar oud.


(3) Hij is getrouwd met Jannetje Nagtegaal.

Zij zijn getrouwd op 21 juni 1933 te Leiden, hij was toen 60 jaar oud.


Notities over Hendrik Johannis Dreef

Loteling
? Hendrik Johannes Dreef (tuinier) geboren op 16-02-1873 te Leiden wonende te Leiden
Diversen: Gezicht: ovaal Voorhoofd: hoog Ogen: blauw Neus: gewoon Mond: gewoon Kin: rond Wenkbrauwen: blond Haar: blond Lengte: 1.659 mtr.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Johannis Dreef?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Johannis Dreef

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Johannis Dreef

Maartje Lut
1810-1904

Hendrik Johannis Dreef
1873-1962

(1) 1898
Abraham Dreef
1901-1901
Jansje Dreef
1902-????
(2) 1923
(3) 1933

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Hendrik Johannis Dreef

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 februari 1873 lag rond de 6,2 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1873: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Japan gaat over op de gregoriaanse kalender.
    • 2 februari » Bisschopswijding van Edmond Dumont, 97-ste bisschop van het bisdom Doornik.
    • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 26 maart » Nederland stelt de sultan van Atjeh een ultimatum, zie Atjehoorlog.
    • 1 april » Het Britse stoomschip Atlantic zinkt voor de kust van Nova Scotia, 547 mensen komen om.
    • 21 juli » In Adair, Iowa beroven Jesse James en de James-Younger gang een trein. Dit is de eerste succesvolle treinberoving in het westen van de Verenigde Staten. In totaal US$3,000 werd gestolen van de Rock Island Express.
  • De temperatuur op 21 juni 1933 lag tussen 11,5 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 11,9 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 23 januari » De Afsluitdijk, die de Zuiderzee afsluit van de Noordzee, is klaar en wordt beperkt opengesteld voor betalend verkeer.
    • 14 maart » Quincy Jones, Amerikaans muziekproducer
    • 3 juni » Encycliek Dilectissima Nobis van Paus Pius XI over de onderdrukking van de Kerk van Spanje.
    • 18 juni » Opening van het Stade Félix Bollaert in Lens, Frankrijk.
    • 10 september » Opening van de Waaslandtunnel, de oudste voertuigentunnel onder de Schelde in Antwerpen, bijgewoond door koning Albert I en koningin Elisabeth.
    • 10 oktober » Het eerste synthetische wasmiddel (Dreft) komt op de markt.
  • De temperatuur op 10 november 1962 lag tussen 5,4 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Paus Johannes XXIII excommuniceert Fidel Castro.
    • 8 januari » Treinramp bij Harmelen, waarbij 93 doden vallen.
    • 24 augustus » De 18-jarige Peter Fechter wordt bij de Berlijnse Muur doodgeschoten bij een vluchtpoging naar het Westen.
    • 9 oktober » Oeganda wordt een republiek.
    • 12 november » Het eiland Guam wordt verwoest door een tyfoon.
    • 2 december » Senator Mike Mansfield is, na een reis naar Vietnam die hij op verzoek van president John F. Kennedy maakte, de eerste Amerikaanse functionaris die een pessimistische verklaring aflegt over de voortgang van de Vietnamoorlog.

Over de familienaam Dreef

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dreef.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dreef.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dreef (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I20828.php : benaderd 28 december 2025), "Hendrik Johannis Dreef (1873-1962)".