Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Cornelis van der Valk (1889-1971)

Persoonlijke gegevens Cornelis van der Valk 


Gezin van Cornelis van der Valk

Hij is getrouwd met Anna van Rijs.

Zij zijn getrouwd op 3 augustus 1921 te 's-Gravenhage, hij was toen 32 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis van der Valk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis van der Valk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis van der Valk

Cornelis van der Valk
1889-1971

1921

Anna van Rijs
1888-1955


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Cornelis van der Valk

Bronnen

  1. Erfgoed Leiden eo: Geboorteregister van Rijnsburg, 1883 - 1892., archiefnummer 0700, Ambachts-, Dorps- en Gemeentebestuur van Rijnsburg, inventarisnummer 1234, aktenummer 6
  2. Erfgoed Leiden eo: Overlijdensregister van Leiden, 1971, archiefnummer 1005, Ambtenaar van de Burgerlijke Stand van Leiden (1929-1993), inventarisnummer 159, aktenummer 1474
  3. Haags Gemeentearchief BS Huwelijk 's-Gravenhage, archief 0335-01, inventaris­num­mer 924, 03-08-1921, Huwelijksakten Den Haag, aktenummer A1143

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 januari 1889 lag rond de -0,9 °C. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 8 januari » Herman Hollerith krijgt octrooi op de tabelleermachine.
    • 3 april » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen.
    • 22 april » De Amerikaanse president Benjamin Harrison stelt Oklahoma open voor vestiging door kolonisten.
    • 27 juni » Huwelijk van prins Willem van Hohenzollern en prinses Maria Theresia van Bourbon in Slot Sigmaringen.
    • 14 juli » Stichting van de Tweede Internationale in Parijs.
    • 8 november » Montana wordt een staat van de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 3 augustus 1921 lag tussen 11,2 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 4,8 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 9 februari » In Polen sterft de laatste in de vrije natuur levende wisent. In het begin van de 21e eeuw is de wisent geherintroduceerd en komt hij weer voor in het wild.
    • 1 mei » De gemeente Veldhoven ontstaat uit drie vroegere dorpen.
    • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
    • 11 juli » Mongolië wordt onafhankelijk van China.
    • 21 juli » Riffijnse opstandelingen aangevoerd door Mohammed Abdelkrim El Khattabi overwinnen Spaanse troepen bij de Slag om Annual in Noord-Marokko.
    • 18 december » Het Pools voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis van het land. In Boedapest wordt met 1-0 verloren van Hongarije.
  • De temperatuur op 18 november 1971 lag tussen 1,5 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 15,7 mm neerslag gedurende 15,7 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
    • 18 mei » Opening van sport- en evenementenhal Scandinavium in de Zweedse stad Göteborg.
    • 19 mei » Lancering van Mars 2, het eerste Russische ruimtevaartuig dat in een baan om Mars draait en waarvan de lander als eerste toestel het oppervlak bereikt.
    • 23 mei » In het Begijnhof in Amsterdam overlijdt de laatste begijn.
    • 1 oktober » De opening van het Disney-park Magic Kingdom. Het eerste attractiepark van het Walt Disney World Resort.
    • 17 oktober » Zaligverklaring van Maximiliaan Kolbe (1894-1941), Pools priester en martelaar in Auschwitz, door Paus Paulus VI.
    • 20 oktober » Oeganda beschuldigt Tanzania ervan bij een mortierbeschieting over de grens 22 burgers te hebben gedood en zes soldaten te hebben gewond.

Over de familienaam Van der Valk


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I183380.php : benaderd 20 oktober 2026), "Cornelis van der Valk (1889-1971)".