Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Abraham Isaäc van Nieuwenhoven (1912-)

Persoonlijke gegevens Abraham Isaäc van Nieuwenhoven 


Gezin van Abraham Isaäc van Nieuwenhoven

Hij is getrouwd met Alida Cornelia Maria Koning.

Zij zijn getrouwd op 9 juni 1937 te Leiden, hij was toen 24 jaar oud.Bron 2

Het echtpaar is gescheiden 3 mei 1946 te Leiden.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Abraham Isaäc van Nieuwenhoven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Abraham Isaäc van Nieuwenhoven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Abraham Isaäc van Nieuwenhoven

Alida Ginjaar
1883-1967

Abraham Isaäc van Nieuwenhoven
1912-????

1937

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Abraham Isaäc van Nieuwenhoven

Bronnen

  1. Erfgoed Leiden eo: Geboorteakten 1912, archiefnummer 0516, Stadsarchief van Leiden (Stadsbestuur (SA III)) (1816-1929), inventarisnummer 4778, aktenummer 1124 Gemeente Leiden
  2. Erfgoed Leiden eo: Huwelijksakten 1937, archiefnummer 1005, Archief van de ambtenaar van de Burgerlijke Stand van Leiden, 1929-1993, inventarisnummer 67, aktenummer 256 Gemeente Leiden

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 augustus 1912 lag tussen 9,7 °C en 19,7 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 6,9 mm neerslag. Er was 3,2 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 17 januari » De Brit Robert Falcon Scott bereikt de Zuidpool, meer dan een maand na zijn rivaal Roald Amundsen.
    • 30 maart » Frankrijk vormt een protectoraat over Marokko.
    • 4 april » Tibet verklaart zich onafhankelijk van China.
    • 5 mei » De Pravda verschijnt voor het eerst als bolsjewistisch partijblad.
    • 5 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Ried.
    • 1 oktober » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Cerro Porteño.
  • De temperatuur op 9 juni 1937 lag tussen 13,4 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 12,4 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 2,2 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Anastasio Somoza García wordt President van Nicaragua.
    • 27 maart » In Rotterdam wordt het Stadion Feijenoord (de Kuip) officieel in gebruik genomen. Feyenoord speelt een wedstrijd tegen het Belgische Beerschot en wint met 5-2.
    • 21 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Universidad Católica.
    • 17 mei » In Solna wordt het Råsunda Stadion geopend.
    • 20 juli » In Cali (Colombia) wordt het Estadio Pascual Guerrero officieel in gebruik genomen.
    • 13 december » Japan wint de Slag om Nanking. De stad wordt het toneel van massale verkrachtingen en massamoord door het Japanse leger.

Over de familienaam Van Nieuwenhoven


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I180952.php : benaderd 15 februari 2026), "Abraham Isaäc van Nieuwenhoven (1912-)".