Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Jan Rodenburg (1903-)

Persoonlijke gegevens Jan Rodenburg 


Gezin van Jan Rodenburg

Hij is getrouwd met Cornelia Petronella Sjardijn.

Zij zijn getrouwd op 6 juni 1929 te Leiderdorp, hij was toen 25 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Rodenburg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Rodenburg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Rodenburg


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Jan Rodenburg

Bronnen

  1. Erfgoed Leiden eo: Geboorteakten 1899-1911, archiefnummer 0800, Inventaris van het archief der gemeente Leiderdorp, 1561-1934, inventarisnummer 1507, aktenummer 74
  2. Erfgoed Leiden eo: Huwelijksakten 1923-1932, archiefnummer 0800, Inventaris van het archief der gemeente Leiderdorp, 1561-1934, inventarisnummer 1520, aktenummer 5

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 oktober 1903 lag tussen 9,6 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Guglielmo Marconi brengt een radioverbinding tot stand tussen de Verenigde Staten en Engeland. Het was een bericht in morse van president Theodore Roosevelt aan de Engelse koning Edward VII.
    • 1 juli » Vertrek van de eerste Ronde van Frankrijk.
    • 31 oktober » Eerste opvoering van Rose Bernd van Gerhart Hauptmann.
    • 1 november » Het eerste nummer van het autotijdschrift de Auto verschijnt. Het is het officiële orgaan van de Nederlandsche Automobiel Club, die in 1913 de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club (KNAC) zou worden.
    • 18 november » De Verenigde Staten en Panama tekenen het Hay-Bunau Varilla Verdrag, dat de Verenigde Staten exclusieve rechten geeft over de Panamakanaalzone.
    • 3 december » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Torino FC.
  • De temperatuur op 6 juni 1929 lag tussen 4,8 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 2,0 mm neerslag. Er was 0,7 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Popeye, door Elzie Segar voor King Features Syndicate ontworpen, verschijnt (als bijfiguur) voor het eerst in de New York Journal.
    • 1 april » Introductie van de jojo in New York.
    • 7 juni » Vaticaanstad wordt een stadstaat.
    • 7 augustus » Oprichting van de Griekse voetbalclub Ergotelis FC.
    • 11 september » In Rotterdam fuseren de scheepswerven Wilton en Fijenoord.
    • 30 september » Eerste bemande vlucht met een raketvliegtuig; aan boord is Fritz von Opel.

Over de familienaam Rodenburg


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I179054.php : benaderd 11 januari 2026), "Jan Rodenburg (1903-)".