Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Jacoba van der Reijden (1906-1953)

Persoonlijke gegevens Jacoba van der Reijden 


Gezin van Jacoba van der Reijden

Zij is getrouwd met Paulus Keereweer.

Zij zijn getrouwd op 11 september 1933 te Leiden, zij was toen 27 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba van der Reijden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacoba van der Reijden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba van der Reijden

Jacoba van der Reijden
1906-1953

1933

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Jacoba van der Reijden

Bronnen

  1. Erfgoed Leiden eo: Overlijdensakten 1953, archiefnummer 1005, Plaatsingslijst van het archief van de ambtenaar van de burgerlijke stand Leiden, 1929-1993, inventarisnummer 141, aktenummer 665 Gemeente Leiden
  2. Erfgoed Leiden eo: Huwelijksakten 1933, archiefnummer 1005, Archief van de ambtenaar van de Burgerlijke Stand van Leiden, 1929-1993, inventarisnummer 63, aktenummer 401 Gemeente Leiden

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 juli 1906 lag tussen 11,2 °C en 21,8 °C en was gemiddeld 17,3 °C. Er was 11,4 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 12 maart » Stormvloed van 1906 na extreem hoog water op de Westerschelde. Diverse zeedijken breken door, met grote schade tot gevolg. Doordat de stormvloed overdag plaatsvindt, vallen er geen doden. Net over de grens in het Waasland verdrinken in totaal 8 mensen.
    • 26 maart » De Electrotechnische Vereeniging (ETV) wordt opgericht.
    • 7 april » Kurt Wegener en Alfred Wegener landen na met een luchtballon 52 uur in de lucht gebleven te zijn; een record.
    • 19 mei » De 19,7km lange Simplon-tunnel tussen Zwitserland en Italië wordt feestelijk geopend.
    • 31 mei » Koning Alfons XIII van Spanje trouwt met Victoria Eugénie van Battenberg, kleindochter van Victoria van het Verenigd Koninkrijk. Tijdens een rijtoer door Madrid wordt een bomaanslag gepleegd, waarbij doden vallen in het gevolg van het bruidspaar.
    • 10 december » Theodore Roosevelt krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
  • De temperatuur op 11 september 1933 lag tussen 8,2 °C en 23,1 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 10,6 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Adolf Hitler wordt ingezworen als Kanselier van Duitsland.
    • 15 februari » President Franklin Roosevelt ontsnapt ternauwernood aan een moordaanslag.
    • 2 maart » King Kong gaat in New York in première
    • 3 juni » Encycliek Dilectissima Nobis van Paus Pius XI over de onderdrukking van de Kerk van Spanje.
    • 25 augustus » Wielrenner Jan van Hout rijdt op de baan van Roermond een nieuw werelduurrecord.
    • 13 november » De Nederlandse Zwembond (NZB) verkrijgt het predicaat Koninklijk en verandert de naam aldus in Koninklijke Nederlandse Zwembond.
  • De temperatuur op 9 augustus 1953 lag tussen 9,5 °C en 26,0 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was 13,7 uur zonneschijn (91%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1953: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,4 miljoen inwoners.
    • 12 maart » De Watersnoodwedstrijd tussen Frankrijk en een elftal van Nederlandse voetbalprofs in het buitenland lokt zesduizend Nederlanders naar het Parc de Princes in Parijs. Het initiatief is van Theo Timmermans en Bram Appel. De 'verloren' generatie wint met 2-1.
    • 7 april » Dag Hammarskjöld wordt gekozen tot secretaris-generaal van de VN.
    • 25 april » James Watson en Francis Crick publiceren in Nature de structuur van het menselijk DNA.
    • 7 juni » Oprichting van de Wageningse voetbalclub ONA '53
    • 18 juni » Egypte wordt uitgeroepen tot republiek en generaal Mohammed Naguib ingezworen als eerste president
    • 11 augustus » De eerste paal wordt geslagen voor een gemeentelijke was-, bad- en zweminrichting aan het Marnixplein in Amsterdam.

Over de familienaam Van der Reijden


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I177135.php : benaderd 17 oktober 2026), "Jacoba van der Reijden (1906-1953)".