Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Gerarda Kanbier (1915-)

Persoonlijke gegevens Gerarda Kanbier 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Gerarda Kanbier

Zij is getrouwd met Adam Franciscus van der List.

Zij zijn getrouwd op 14 februari 1940 te Leiden, zij was toen 24 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerarda Kanbier?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerarda Kanbier

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerarda Kanbier

David Kanbier
1872-1939

Gerarda Kanbier
1915-????

1940

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Gerarda Kanbier

Bronnen

  1. Erfgoed Leiden eo: Geboorteakten 1915, archiefnummer 0516, Stadsarchief van Leiden (Stadsbestuur (SA III)) (1816-1929), inventarisnummer 4781, aktenummer 1210 Gemeente Leiden
  2. Erfgoed Leiden eo: Huwelijksakten 1940, archiefnummer 1005, Archief van de ambtenaar van de Burgerlijke Stand van Leiden, 1929-1993, inventarisnummer 70, aktenummer 78 Gemeente Leiden

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 september 1915 lag tussen 3,2 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 11,7 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (53%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het ??. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 17 januari » In Amsterdam wordt het Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis gesticht, ten behoeve van kankerpatiënten.
    • 27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
    • 1 juli » Oprichting van de Luxemburgse voetbalclub Avenir Beggen.
    • 5 augustus » Duitse troepen nemen de Poolse hoofdstad Warschau in.
    • 9 september » Een Duitse zeppelin bombardeert Londen.
    • 25 november » Albert Einstein presenteert zijn algemene relativiteitstheorie in het paper The field equations of gravitation.
  • De temperatuur op 14 februari 1940 lag tussen -16,5 °C en -4,3 °C en was gemiddeld -8,8 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 4,4 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 5 maart » Jozef Stalin ondertekent het bevel om duizenden Poolse krijgsgevangenen om te brengen (Bloedbad van Katyn)
    • 21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Cesena.
    • 17 mei » Hitler bepaalt dat Nederland geen militair, maar een civiel Duits bestuur zal krijgen.
    • 27 juli » Bugs Bunny maakt zijn entree in de cartoon A Wild Hare
    • 15 augustus » Eerste nummer van de als ondergrondse krant begonnen La Libre Belgique.
    • 15 oktober » Lluís Companys, president van de Generalitat de Catalunya wordt in het kasteel van Montjuïc in Barcelona gefusilleerd door het leger van het Francoregime.

Over de familienaam Kanbier

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kanbier.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kanbier.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kanbier (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I175189.php : benaderd 18 oktober 2026), "Gerarda Kanbier (1915-)".