Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Elizabeth Blansjaar (1915-)

Persoonlijke gegevens Elizabeth Blansjaar 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Elizabeth Blansjaar

(1) Zij is getrouwd met Cornelis van Kralingen.

Zij zijn getrouwd op 27 juli 1938 te Leiden, zij was toen 23 jaar oud.Bron 2

Het echtpaar is gescheiden 12 november 1940 te Leiden.Bron 3


(2) Zij is getrouwd met Hermanus Hendricus Langerak.

Zij zijn getrouwd op 24 december 1941 te Leiden, zij was toen 26 jaar oud.Bron 4

Het echtpaar is gescheiden 4 juli 1975 te Leiden.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elizabeth Blansjaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elizabeth Blansjaar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elizabeth Blansjaar

Maria Franken
1838-1899

Elizabeth Blansjaar
1915-????

(1) 1938
(2) 1941

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Elizabeth Blansjaar

Bronnen

  1. Erfgoed Leiden eo: Geboorteakten 1915, archiefnummer 0516, Stadsarchief van Leiden (Stadsbestuur (SA III)) (1816-1929), inventarisnummer 4781, aktenummer 305 Gemeente Leiden
  2. Erfgoed Leiden eo: Huwelijksakten 1938, archiefnummer 1005, Archief van de ambtenaar van de Burgerlijke Stand van Leiden, 1929-1993, inventarisnummer 68, aktenummer 348 Gemeente Leiden
  3. Erfgoed Leiden eo: Huwelijksakten 1940, archiefnummer 1005, Archief van de ambtenaar van de Burgerlijke Stand van Leiden, 1929-1993, inventarisnummer 70, aktenummer 644 Gemeente
  4. Erfgoed Leiden eo: Huwelijksakten 1941, archiefnummer 1005, Archief van de ambtenaar van de Burgerlijke Stand van Leiden, 1929-1993, inventarisnummer 71, aktenummer 619 Gemeente Leiden

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 februari 1915 lag tussen -4,5 °C en 6,1 °C en was gemiddeld 0,3 °C. Er was 9,1 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Oprichting van de National Advisory Committee for Aeronautics (NACA), de voorganger van de NASA.
    • 18 maart » De Geallieerden lijden een zware nederlaag op zee in Turkije bij de slag om Gallipoli.
    • 24 april » De Armeense Genocide begint.
    • 3 mei » Rome zegt het drievoudig bondgenootschap met Duitsland en Oostenrijk-Hongarije op en verklaart op 23 mei de oorlog aan de Donaumonarchie.
    • 1 juli » Oprichting van de Luxemburgse voetbalclub Avenir Beggen.
    • 28 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Kout-El-Mara in Mesopotamië.
  • De temperatuur op 24 december 1941 lag tussen 7,9 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 8,8 °C. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 10 februari » De eerste uitgave van Het Parool verschijnt.
    • 10 mei » Tweede Wereldoorlog: Staking van meer dan 100.000 arbeiders in Luik, geleid door Julien Lahaut, georganiseerd door het onafhankelijkheidsfront.
    • 20 mei » Duitse troepen vallen Kreta binnen.
    • 27 mei » Het Duitse oorlogsschip Bismarck vergaat in de Atlantische Oceaan.
    • 30 juni » Wegvoering van de Nederlandse ex-premier Colijn door de Duitsers.
    • 17 november » Joseph Grew, de Amerikaanse ambassadeur in Japan, meldt het State Department dat Japan van plan is Pearl Harbor aan te vallen. Zijn telegram wordt genegeerd.

Over de familienaam Blansjaar


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I175170.php : benaderd 29 december 2025), "Elizabeth Blansjaar (1915-)".