Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Frederik Cornelis Tuurenhout (1914-)

Persoonlijke gegevens Frederik Cornelis Tuurenhout 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Frederik Cornelis Tuurenhout

Hij is getrouwd met Antonia de Borst.

Zij zijn getrouwd op 23 juni 1937 te 's-Gravenhage, hij was toen 23 jaar oud.Bron 2

Permalink https://hdl.handle.net/21.12124/CDAD0571E8D04572A6AB3DA3FC714434

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frederik Cornelis Tuurenhout?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frederik Cornelis Tuurenhout

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Frederik Cornelis Tuurenhout

Frederik Cornelis Tuurenhout
1914-????

1937

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Frederik Cornelis Tuurenhout

Bronnen

  1. Haags Gemeentearchief BS Gebeoorte Ambtenaar van de burgerlijke stand van de gemeente 's-Gravenhage,archief 335-01, inventaris­num­mer 533, 09-03-1914, geboorteregister van de gemeente 's-Gravenhage, aktenummer 1426
  2. Haags Gemeentearchief BS Huwelijk Ambtenaar van de burgerlijke stand van de gemeente 's-Gravenhage archief 335-01, inventaris­num­mer 1124, 23-06-1937, huwelijksregister van de gemeente 's-Gravenhage, aktenummer B670

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 maart 1914 lag tussen 4,6 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 4,6 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Verenigd Koninkrijk - De Britannic wordt ter water gelaten in Belfast.
    • 13 mei » Bisschopswijding van Laurentius Schrijnen, bisschop van Roermond.
    • 3 augustus » (Italië) - De regering in Rome verklaart zich neutraal en weigert aan de oorlog te gaan deelnemen aan de zijde van de andere partners in het Drievoudig Verbond, Duitsland en Oostenrijk-Hongarije.
    • 3 september » Kardinaal Giacomo della Chiesa wordt gekozen tot Paus Benedictus XV.
    • 6 september » Eerste Wereldoorlog: Begin van de eerste slag bij de Marne.
    • 19 oktober » De Eerste Slag om Ieper breekt uit.
  • De temperatuur op 23 juni 1937 lag tussen 9,5 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 14,0 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 18 maart » Oprichting van de Azerbeidzjaanse voetbalclub Neftçi Bakoe.
    • 26 maart » De Amerikaanse raketontwikkelaar Robert Goddard schiet een raket tot een hoogte van 2750 meter, de grootste hoogte die hij met een raket heeft bereikt.
    • 13 april » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Celebes in Nederlands-Indië in het Apostolisch Vicariaat Manado en de Apostolische Prefectuur Makassar.
    • 27 mei » De Golden Gate Bridge gaat open voor het verkeer.
    • 20 juli » In Cali (Colombia) wordt het Estadio Pascual Guerrero officieel in gebruik genomen.
    • 21 september » J.R.R. Tolkien publiceert De Hobbit.

Over de familienaam Tuurenhout


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I175042.php : benaderd 2 januari 2026), "Frederik Cornelis Tuurenhout (1914-)".