Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Jacob de Geus

Persoonlijke gegevens Jacob de Geus 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 mei 2022.

Gezin van Jacob de Geus

Hij is getrouwd met Antje Kooij.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Jacobus de Geus  ± 1788-1850 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob de Geus?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob de Geus

Jacob de Geus


Jacobus de Geus
± 1788-1850

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De Geus

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Geus.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Geus.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Geus (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I170021.php : benaderd 17 maart 2026), "Jacob de Geus".