Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Geerlof van den Haak (1872-1950)

Persoonlijke gegevens Geerlof van den Haak 


Gezin van Geerlof van den Haak

(1) Hij is getrouwd met Elisabeth Engelina Kipshagen.

Zij zijn getrouwd op 12 februari 1896 te Haarlem, hij was toen 23 jaar oud.Bron 2


(2) Hij is getrouwd met Johanna Maria van Kipshagen.

Zij zijn getrouwd op 25 juli 1934 te Haarlem, hij was toen 62 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geerlof van den Haak?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geerlof van den Haak

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geerlof van den Haak


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Geerlof van den Haak

Bronnen

  1. Noord-Hollands Archief BS Geboorte Archiefdeel van registers van de burgerlijke stand van de gemeente Haarlem archief 358.46, inventaris­nummer 11872, 16-02-1872, Geboorteakten van de gemeente Haarlem, 1872, aktenummer 140
  2. Noord-Hollands Archief, BS Huwelijk Haarlem, 12 februari 1896, aktenummer 52
  3. Noord-Hollands Archief, BS Huwelijk Haarlem, 25 juli 1934, aktenummer 628

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 februari 1872 lag rond de 1,9 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1872: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 26 maart » Bij Owens Valley (Californië) ontstaat een aardverschuiving over 50 kilometer lengte.
    • 9 april » Samuel R. Percy verkrijgt octrooi op melkpoeder.
    • 10 mei » Victoria Woodhull wordt de eerste vrouw die wordt genomineerd voor president van de Verenigde Staten.
    • 30 november » Eerste voetbalinterland ooit, gespeeld op Hamilton Crescent, Glasgow, tussen Schotland en Engeland, eindigt in 0-0 ten overstaan van 4.000 toeschouwers.
    • 9 december » P.B.S. Pinchback wordt de eerste zwarte gouverneur van een Amerikaanse staat.
  • De temperatuur op 25 juli 1934 lag tussen 9,2 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 6,9 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Dionigi Tettamanzi, Italiaans kardinaal-aartsbisschop van Milaan († 2017)
    • 14 maart » Eugene Cernan, Amerikaans astronaut, laatste mens op de maan († 2017)
    • 1 april » Bonnie en Clyde vermoorden twee jonge highway patrol-agenten nabij Grapevine (Texas).
    • 20 april » De bijna zesjarige Shirley Temple debuteert in de film Stand Up and Cheer.
    • 3 juni » Anton Mussert wordt door Benito Mussolini in audiëntie ontvangen.
    • 9 juni » Donald Duck maakt zijn debuut in de tekenfilm The Wise Little Hen.
  • De temperatuur op 26 april 1950 lag tussen -1,1 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 2,8 °C. Er was 9,4 mm neerslag gedurende 7,4 uur. Er was 0,8 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
    • 7 januari » Nederland en Frankrijk tekenen binnen het kader van het Vijfmogendhedenverdrag een verdrag van Sociale Verzekering.
    • 26 januari » Landverrader Anton van der Waals wordt terechtgesteld.
    • 21 maart » Oprichting van de Poolse voetbalclub Hutnik Kraków.
    • 11 mei » Mijngasontploffing in de Borinage: 130 doden.
    • 29 november » Noord-Koreaanse en Chinese troepen dwingen de troepen van de Verenigde Naties zich terug te trekken uit Noord-Korea.
    • 19 december » Voetballer Abe Lenstra wijst een aanbieding van de hand om voor honderdduizend gulden bij ACF Fiorentina te gaan spelen. Hij zou per maand zeshonderd gulden verdienen, plus premies. Omdat de burgemeester van Heerenveen niet kan garanderen dat hij zijn baan als ambtenaar na twee jaar terugkrijgt, besluit Lenstra in Nederland te blijven.

Over de familienaam Van den Haak


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I168720.php : benaderd 20 februari 2026), "Geerlof van den Haak (1872-1950)".