Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Johanna van Vuren

Persoonlijke gegevens Johanna van Vuren 

  • Zij is geboren in Papendrecht.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 oktober 2021.

Gezin van Johanna van Vuren

Zij is getrouwd met Arie Schouten.

Zij zijn getrouwd op 5 april 1923 te Velsen.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna van Vuren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Noord-Hollands Archief, BS Huwelijk Velsen, 5 april 1923, aktenummer 49

Over de familienaam Van Vuren


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I165221.php : benaderd 30 december 2025), "Johanna van Vuren".