Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Cornelia Jacoba Beijer (1921-)

Persoonlijke gegevens Cornelia Jacoba Beijer 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Cornelia Jacoba Beijer

Zij is getrouwd met Isaac Baart.

Zij zijn getrouwd op 21 april 1943 te Leiden, zij was toen 22 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Jacoba Beijer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Jacoba Beijer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Jacoba Beijer

David van As
1854-1942

Cornelia Jacoba Beijer
1921-????

1943

Isaac Baart
1922-1997


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Cornelia Jacoba Beijer

Bronnen

  1. Erfgoed Leiden eo: Huwelijksakten 1943, archiefnummer 1005, Archief van de ambtenaar van de Burgerlijke Stand van Leiden, 1929-1993, inventarisnummer 73, aktenummer 240 Gemeente Leiden

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 maart 1921 lag tussen 1,0 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 4,1 mm neerslag. Er was 3,4 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Mongolië verklaart zichzelf onafhankelijk van China.
    • 27 april » Bij de gemeenteraadsverkiezingen in de gemeente Amsterdam worden namens de Rapaille Partij de zwerver Had-je-me-maar en de ex-anarchist Bertus Zuurbier verkozen.
    • 1 mei » De gemeente Veldhoven ontstaat uit drie vroegere dorpen.
    • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
    • 8 september » Eerste Miss America-verkiezing.
    • 3 december » Oprichting van de Egyptische voetbalbond.
  • De temperatuur op 21 april 1943 lag tussen 4,6 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 10,1 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 5 april » Bij een geallieerd bombardement vallen in Mortsel meer dan 900 doden en 1300 gewonden bij de burgerbevolking. De aanval was gericht tegen de ERLA-fabriek maar de bommen vallen meer dan een kilometer daarvandaan.
    • 13 april » De nazi's treffen massagraven aan van duizenden Poolse officieren, vermoord door de NKVD in 1940, bij Katyn.
    • 16 april » Albert Hofmann neemt voor het eerst de hallucinogene effecten van lsd waar.
    • 22 april » Albert Hofmann schrijft zijn eerste rapport over de hallucinogene eigenschappen van lsd.
    • 19 juli » De "open stad" Rome wordt door de geallieerden gebombardeerd.
    • 11 november » In Oyonnax houdt het Franse verzet een herdenkingsdefilé als verzetsdaad.

Over de familienaam Beijer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Beijer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Beijer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Beijer (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I162104.php : benaderd 14 februari 2026), "Cornelia Jacoba Beijer (1921-)".