Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Johannes Cornelis Gerardus Verhoeven (1899-????)

Persoonlijke gegevens Johannes Cornelis Gerardus Verhoeven 


Gezin van Johannes Cornelis Gerardus Verhoeven

(1) Hij is getrouwd met Lena Sophia van Benten.

Zij zijn getrouwd op 19 november 1923 te Leiden, hij was toen 23 jaar oud.

verzoeke van den eischer ingeschreven het vonis der arondissements rechtbank te 's Gravenhage uitgesproken 08-11-1938 waarbij het huwelijk door echtscheiding is ontbonden verklaard
Plaats echtscheiding: Leiden

Het echtpaar is gescheiden 21 december 1938 te Leiden.


(2) Hij is getrouwd met Maria Catharina Verplancke.

Zij zijn getrouwd op 30 maart 1943 te Leiden, hij was toen 43 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Cornelis Gerardus Verhoeven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Cornelis Gerardus Verhoeven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Cornelis Gerardus Verhoeven

Johannes Cornelis Gerardus Verhoeven
1899-????

(1) 1923
(2) 1943

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Erfgoed Leiden eo: Huwelijksregister van Leiden, 1943, archiefnummer 1005, Ambtenaar van de Burgerlijke Stand van Leiden (1929-1993), inventarisnummer 73, aktenummer 196

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 december 1899 lag rond de 5,0 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Einde van de Spaanse overheersing in Cuba.
    • 17 januari » De Verenigde Staten annexeren Wake in de Stille Oceaan.
    • 4 februari » De Duitse voetbalclub Werder Bremen wordt opgericht.
    • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
    • 14 maart » Terugkeer van de Belgica, het expeditieschip waarmee Adrien de Gerlache het Zuidpoolgebied verkende.
    • 21 september » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Stuttgarter Kickers.
  • De temperatuur op 30 maart 1943 lag tussen 8,2 °C en 13,2 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 3 maart » 173 mensen komen om in het gedrang om een veiligheidsbunker in te komen in het Bethnal Green metrostation in Londen.
    • 29 juli » NSB burgemeester Geert Bisschop van Schoonebeek wordt doodgeschoten door leden van het plaatselijk verzet.
    • 18 augustus » Nachtelijk bombardement op Peenemünde, uitgevoerd door de RAF onder de codenaam Operation Hydra.
    • 10 september » Duitse troepen bezetten Rome.
    • 14 oktober » In het vernietigingskamp Sobibór komen de gevangenen in opstand.
    • 4 december » Het Joegoslavische Verzet vormt een voorlopige regering.

Over de familienaam Verhoeven


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I154519.php : benaderd 11 januari 2026), "Johannes Cornelis Gerardus Verhoeven (1899-????)".