Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Bartholomeus Gijsbertus Dool (1917-)

Persoonlijke gegevens Bartholomeus Gijsbertus Dool 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Bartholomeus Gijsbertus Dool

Hij is getrouwd met Maria Cornet.

Zij zijn getrouwd op 19 augustus 1942 te Leiden, hij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bartholomeus Gijsbertus Dool?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bartholomeus Gijsbertus Dool

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bartholomeus Gijsbertus Dool

Johannes Dool
1850-1926
Johannes Dool
1878-1956

Bartholomeus Gijsbertus Dool
1917-????

1942

Maria Cornet
1917-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Bartholomeus Gijsbertus Dool

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 augustus 1917 lag tussen 11,8 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 2,5 mm neerslag. Er was 5,4 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 17 januari » De Verenigde Staten kopen de Maagdeneilanden van Denemarken voor $25 miljoen.
    • 25 januari » De Maagdeneilanden (Deens-West-Indië) worden voor 25 miljoen dollar aan de Verenigde Staten verkocht.
    • 9 april » Canadezen veroveren Vimy Ridge tijdens een offensief bij Arras.
    • 15 april » Eerste uitgave van het tijdschrift Forbes ligt in de kiosk.
    • 12 juli » Troonsafstand van koning Constantijn I van Griekenland.
    • 10 november » De Derde Slag om Ieper gestreden tijdens de Eerste Wereldoorlog.
  • De temperatuur op 19 augustus 1942 lag tussen 16,4 °C en 27,9 °C en was gemiddeld 20,4 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 1,7 uur. Er was 10,0 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 20 januari » De nazi's beslissen op de Wannseeconferentie over de 'Endlösung der Judenfrage' ('oplossing van het Jodenvraagstuk').
    • 14 februari » In Rotterdam wordt de Maastunnel geopend. De overwelving is 1426 meter lang, de tunnel zelf meet 1070,15 meter. Er is bijna vijf jaar aan gewerkt.
    • 7 maart » De Nederlandse mijnenveger Eland Dubois wordt door de eigen bemanning tot zinken gebracht nadat het schip was gespot door een Japans verkenningsvliegtuig.
    • 8 maart » De Nederlandse strijdkrachten geven zich over; Nederlands-Indië wordt door Japan bezet.
    • 6 juli » Anne Frank en de rest van haar familie duiken onder op de zolder van haar vaders kantoor in Amsterdam.
    • 12 november » De Slag om Guadalcanal begint.

Over de familienaam Dool

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dool.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dool.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dool (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I148381.php : benaderd 19 oktober 2026), "Bartholomeus Gijsbertus Dool (1917-)".