Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Dina Leenheer (1919-2002)

Persoonlijke gegevens Dina Leenheer 


Gezin van Dina Leenheer

Zij is getrouwd met Cornelis Heemskerk.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dina Leenheer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dina Leenheer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dina Leenheer

Simon Verloop
1849-1891

Dina Leenheer
1919-2002



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Dina Leenheer

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 maart 1919 lag tussen -1,1 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 2,5 °C. Er was 1,5 mm neerslag. Er was 3,2 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 12 april » In Engeland wordt de 48-urige werkweek en het minimumloon ingevoerd.
    • 4 mei » Leden van de 4 mei-beweging demonstreren op het Tiananmen-plein tegen het verdrag van Versailles en het onvermogen van de Chinese regering.
    • 21 juni » In Scapa Flow wordt de Hochseeflotte tot zinken gebracht. Hierbij vallen de laatste slachtoffers van de Eerste Wereldoorlog.
    • 7 augustus » Afghanistan wordt onafhankelijk.
    • 20 oktober » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Ceahlăul Piatra Neamț.
    • 19 november » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië.
  • De temperatuur op 23 september 2002 lag tussen 7,8 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 10,8 uur zonneschijn (89%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
    • 20 januari » Schaatsster Margot Boer evenaart in Calgary het Nederlands record van Andrea Nuyt op de 500 meter (37,54 seconden).
    • 8 mei » Feyenoord wint de UEFA Cup door Borussia Dortmund in de finale met 3-2 te verslaan.
    • 22 juli » Installatie van het kabinet-Balkenende I. LPF-staatssecretaris Philomena Bijlhout treedt enkele uren na haar beëdiging af, omdat was gebleken dat ze tijdens de Surinaamse decembermoorden lid was van de Volksmilitie.
    • 1 augustus » De stoffelijke resten van Marion en Romy van Buuren, die vijf jaar vermist waren, worden gevonden in de duinen van Egmond en Bergen.
    • 13 augustus » Zimbabwe trekt zijn soldaten uit Congo-Kinshasa terug, zegt president Robert Mugabe in een nationale tv-toespraak ter gelegenheid van de Dag van de Strijdkrachten.
    • 20 augustus » Oprichting van de Venezolaanse voetbalclub Aragua Fútbol Club.

Over de familienaam Leenheer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Leenheer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Leenheer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Leenheer (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I144899.php : benaderd 5 maart 2026), "Dina Leenheer (1919-2002)".