Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Jansje van der Meijgaarden (1878-1949)

Persoonlijke gegevens Jansje van der Meijgaarden 


Gezin van Jansje van der Meijgaarden

Zij is getrouwd met Gerardus Kramp.

Zij zijn getrouwd op 5 december 1917 te Rotterdam, zij was toen 38 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jansje van der Meijgaarden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jansje van der Meijgaarden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jansje van der Meijgaarden

Jansje Siere
1828-1876

Jansje van der Meijgaarden
1878-1949

1917

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Jansje van der Meijgaarden

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 december 1878 lag rond de -4,9 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Thomas Edison verkrijgt een octrooi op de fonograaf.
    • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
    • 3 april » Het Rotterdamsch Nieuwsblad verschijnt voor het eerst.
    • 2 juli » Eerste Varsity (roeien).
    • 13 juli » Het Congres van Berlijn maakt Servië onafhankelijk.
    • 7 september » William Booth verandert de naam van zijn Christian Mission in The Salvation Army. In Nederlands wordt dit het Leger des Heils genoemd.
  • De temperatuur op 5 december 1917 lag tussen -8,9 °C en -3,0 °C en was gemiddeld -5,6 °C. Er was 4,6 uur zonneschijn (58%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 15 april » Eerste uitgave van het tijdschrift Forbes ligt in de kiosk.
    • 16 april » Vladimir Lenin keert terug naar Sint-Petersburg na jaren ballingschap.
    • 30 april » Bij een vergissingsbombardement op Zierikzee komen drie personen om het leven. Een Brits vliegtuig had verkeerd genavigeerd en was in de veronderstelling boven België te vliegen.
    • 13 mei » Bisschopswijding van Eugenio Pacelli, nuntius in Beieren, te Rome door Paus Benedictus XV.
    • 15 mei » Troonsafstand van Nicolaas II van Rusland namens hem en zijn zoon Aleksej.
    • 8 juli » De opstand in Petrograd (Sint-Petersburg) mislukt en Lenin vlucht naar Finland.
  • De temperatuur op 1 april 1949 lag tussen 1,6 °C en 12,2 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 6,0 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Ezra Pound krijgt de eerste Bollingen Prize in poetry (Bollingen prijs voor gedichten) van de Bollingen Foundation en de Yale-universiteit.
    • 4 april » Oprichting van de Noord-Atlantische Verdragsorganisatie (NAVO).
    • 26 juni » Belgische vrouwen stemmen voor de eerste maal bij de parlementsverkiezingen.
    • 29 juni » Bisschopswijding van Léon Lommel, bisschop-coadjutor van Luxemburg.
    • 29 augustus » Het Koningin Wilhelminafonds voor Kankerbestrijding wordt opgericht.
    • 12 oktober » In Pasto, Colombia wordt de voetbalclub Deportivo Pasto opgericht.

Over de familienaam Van der Meijgaarden


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I142158.php : benaderd 27 december 2025), "Jansje van der Meijgaarden (1878-1949)".