Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Joanna de Veer

Persoonlijke gegevens Joanna de Veer 


    Gezin van Joanna de Veer

    Zij is getrouwd met Joannes Faes.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Anna Catharina Faes  1827-1907 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joanna de Veer?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Joanna de Veer

    Joanna de Veer



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam De Veer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Veer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Veer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Veer (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I140991.php : benaderd 1 januari 2026), "Joanna de Veer".