Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Antje Johanna Catharina van Leeuwen (1890-????)

Persoonlijke gegevens Antje Johanna Catharina van Leeuwen 


Gezin van Antje Johanna Catharina van Leeuwen

Zij is getrouwd met Cornelis Martinus Hooijer.

Zij zijn getrouwd op 2 november 1920 te Amsterdam, zij was toen 30 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antje Johanna Catharina van Leeuwen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antje Johanna Catharina van Leeuwen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antje Johanna Catharina van Leeuwen

Antje Bazel
1835-1918
Jacobus Dreef
1828-1918
Ida Dreef
1866-????

Antje Johanna Catharina van Leeuwen
1890-????

1920

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Antje Johanna Catharina van Leeuwen

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 juli 1890 lag rond de 15,0 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 20 maart » Otto von Bismarck wordt ontslagen als Duits rijkskanselier.
    • 3 juli » Idaho treedt als 43ste staat toe tot de VS.
    • 23 november » Het Groothertogdom Luxemburg wordt losgemaakt uit de personele unie met Nederland.
    • 23 november » Koning Willem III sterft zonder mannelijke nakomelingen. Zijn enige dochter, de 10-jarige prinses Wilhelmina, volgt hem op als Koningin der Nederlanden, onder het regentschap van haar moeder, koningin Emma.
    • 29 november » In Japan wordt een nieuwe grondwet aangenomen en komt de Diet voor het eerst bijeen.
    • 29 december » Het bloedbad van Wounded Knee vindt plaats.
  • De temperatuur op 2 november 1920 lag tussen -3,5 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 1,6 °C. Er was 8,1 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 8 juni » Oprichting van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Finland.
    • 7 augustus » In Berlijn wordt het voetbalstadion Stadion An der alten Försterei officieel geopend.
    • 20 augustus » In Mülheim an der Ruhr wordt de Duitse hockey- en tennisclub Uhlenhorst Mülheim opgericht.
    • 26 augustus » Het 19e amendement op de Amerikaanse grondwet wordt van kracht en geeft vrouwen stemrecht.
    • 2 september » België wint goud op de Olympische spelen te Antwerpen in het voetbal.
    • 3 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de vierde editie van de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Chili.

Over de familienaam Van Leeuwen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I133349.php : benaderd 24 oktober 2026), "Antje Johanna Catharina van Leeuwen (1890-????)".