Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Leendert Guleij (1867-1948)

Persoonlijke gegevens Leendert Guleij 


Gezin van Leendert Guleij

Hij is getrouwd met Johanna Amalia Erades.

Zij zijn getrouwd op 22 april 1891 te Leiden, hij was toen 23 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Jannetje Guleij  1892-???? 
  2. Johannes Guleij  1894-1894
  3. Leendert Guleij  1895-1915
  4. Johannes Guleij  1899-1902
  5. Ida Guleij  1906-
  6. Lambertus Guleij  1908-1910
  7. Pieter Guleij  1909-


Notities over Leendert Guleij

Inschrijvingsregister Nationale Militie 1887
Loteling
Leendert Guleij (behanger) geboren 19-11-1867 te Leiden, wonende te Leiden
Diversen: Gezicht: ovaal Voorhoofd: rond Ogen: grijs Neus: breed Mond: gewoon Kin: rond Wenkbrauwen: bruin Haar: bruin Lengte: 1.726 mtr.
Bijzonderheden:
Advies mc + vrijgesteld: vrijgesteld; broederdienst

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leendert Guleij?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leendert Guleij

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leendert Guleij


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Leendert Guleij

Bronnen

  1. Erfgoed Leiden eo: Geboorteakten 1867, archiefnummer 0516, Stadsarchief van Leiden (Stadsbestuur (SA III)) (1816-1929), inventarisnummer 4730, aktenummer 1325 Gemeente Leiden
  2. Erfgoed Leiden eo: Overlijdensakten 1948, archiefnummer 1005, Plaatsingslijst van het archief van de ambtenaar van de burgerlijke stand Leiden, 1929-1993, inventarisnummer 136, aktenummer 615 Gemeente Leiden
  3. Erfgoed Leiden eo: Huwelijksakten 1891, archiefnummer 0516, Stadsarchief van Leiden (Stadsbestuur (SA III)) (1816-1929), inventarisnummer 4887, aktenummer 75 Gemeente Leiden

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 november 1867 lag rond de 5,4 °C. Er was 0.9 mm neerslag. De winddruk was 13 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 78%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Het eerste schip vaart door het Suezkanaal.
    • 30 maart » Om tien uur 's ochtends wordt de aankoop van Alaska (Alaska purchase) gesloten. Later dat jaar op 18 oktober wordt het gebied door het Keizerrijk Rusland overgedragen aan de Verenigde Staten. Het zou echter tot 1903 duren voordat de grens met Canada definitief wordt vastgelegd.
    • 1 april » Singapore wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
    • 2 augustus » Oprichting van de Vlaamse muziekschool in Antwerpen, onder leiding van de componist Peter Benoit.
    • 28 september » Toronto wordt de hoofdstad van Canada.
    • 18 oktober » De Verenigde Staten kopen Alaska van Rusland.
  • De temperatuur op 22 april 1891 lag rond de 6,4 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Pim Mulier schaatst langs de elf Friese steden in een recordtijd van 13 uur.
    • 10 maart » Almon Strowger verkrijgt patent op de automatische telefooncentrale.
    • 16 juni » John Abbott wordt premier van Canada.
    • 21 augustus » In Nederland treedt het kabinet-Van Tienhoven aan, als opvolger van kabinet-Mackay.
    • 25 augustus » Thomas Alva Edison verwerft het patent op de 35mm-film.
    • 3 november » De Gazet van Antwerpen publiceert haar allereerste uitgave.
  • De temperatuur op 16 juli 1948 lag tussen 10,9 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
    • 14 januari » Ans van Dijk wordt geëxecuteerd. Zij is de enige Nederlandse vrouw die dit na de Tweede Wereldoorlog overkomt.
    • 24 februari » Koude Oorlog: De communistische partij neemt de macht over in Tsjecho-Slowakije.
    • 10 maart » Jan Masaryk, de partijloze minister van Buitenlandse Zaken van Tsjecho-Slowakije wordt dood aangetroffen op de binnenplaats van het ministerie van buitenlandse zaken te Praag, hij is waarschijnlijk uit het raam van zijn kantoor in het ministerie geduwd.
    • 26 juni » Het Pools voetbalelftal lijdt de zwaarste nederlaag uit de geschiedenis van het land. In Kopenhagen wordt met 8-0 verloren van Denemarken.
    • 6 september » Koningin Juliana wordt ingehuldigd in de Nieuwe Kerk Amsterdam.
    • 3 november » De krant Chicago Tribune komt uit met de grote kop 'Dewey defeats Truman', maar Truman won de verkiezingen.

Over de familienaam Guleij

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Guleij.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Guleij.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Guleij (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I133040.php : benaderd 24 oktober 2026), "Leendert Guleij (1867-1948)".