Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Johanna Helena Brokkaar (1903-1963)

Persoonlijke gegevens Johanna Helena Brokkaar 


Gezin van Johanna Helena Brokkaar

Zij is getrouwd met Ignatius Theodorus Antonius Joseph van de Wiel.

Zij zijn getrouwd op 9 september 1925 te Amsterdam, zij was toen 22 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Helena Brokkaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Helena Brokkaar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Helena Brokkaar

Jacoba Regeer
1822-1866
Jan de Boer
1823-1892

Johanna Helena Brokkaar
1903-1963

1925

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Johanna Helena Brokkaar

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 juni 1903 lag tussen 12,0 °C en 24,7 °C en was gemiddeld 18,3 °C. Er was 9,5 uur zonneschijn (57%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 27 mei » Opening nieuwe Koopmansbeurs van Amsterdam (Beurs van Berlage) door Koningin Wilhelmina
    • 16 juni » Apotheker Caleb Bradham brouwt zijn eerste flesje Pepsi-Cola.
    • 16 juni » Henry Ford richt de Ford Motor Company op in Detroit.
    • 30 augustus » Oprichting van de "Harley-Davidson Motor Company".
    • 3 oktober » In Rotterdam worden de eerste twee droogdokken in gebruik genomen.
    • 18 november » De Verenigde Staten en Panama tekenen het Hay-Bunau Varilla Verdrag, dat de Verenigde Staten exclusieve rechten geeft over de Panamakanaalzone.
  • De temperatuur op 9 september 1925 lag tussen 10,0 °C en 14,2 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 11,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 8 januari » De eerste officiële voorloper van de Avrobode, de Radio Luistergids, verschijnt.
    • 21 maart » Wolfgang Pauli publiceert zijn "uitsluitingsprincipe".
    • 21 mei » Heiligverklaring en uitroeping tot kerkleraar van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
    • 10 augustus » Stormramp van 1925, een noodweer met zeer zware windstoten en meerdere tornado's richt veel schade aan. Vooral Borculo wordt zwaar getroffen.
    • 21 augustus » De Nederlandse voetbalclub FC Emmen wordt opgericht.
    • 24 december » Benito Mussolini krijgt alle macht in Italië.
  • De temperatuur op 31 mei 1963 lag tussen 13,4 °C en 26,2 °C en was gemiddeld 20,4 °C. Er was 14,4 uur zonneschijn (88%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
    • 5 februari » Premier Youssouf Al-Abi in Algerije wordt vervolgd voor het achterhouden van staatsgeld, en krijgt levenslang.
    • 1 juli » De postcode wordt geïntroduceerd voor post in de VS.
    • 8 augustus » De grote treinroof in Engeland. Buit: meer dan 2 miljoen pond.
    • 31 augustus » De Hot Line tussen het Kremlin en het Witte Huis wordt in gebruik genomen.
    • 18 september » In de Poolse stad Chorzów noteert het Stadion Śląski een recordaantal bezoekers (120.000) tijdens de Europa Cup-wedstrijd tussen Górnik Zabrze en FK Austria Wien.
    • 9 december » Het Sultanaat Zanzibar wordt onafhankelijk.

Over de familienaam Brokkaar

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Brokkaar.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Brokkaar.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Brokkaar (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I128284.php : benaderd 24 oktober 2026), "Johanna Helena Brokkaar (1903-1963)".