Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Pieter Christiaan de Vos (1892-1954)

Persoonlijke gegevens Pieter Christiaan de Vos 


Gezin van Pieter Christiaan de Vos

Hij is getrouwd met Elisabeth van der Blij.

Zij zijn getrouwd op 11 september 1918 te Leiden, hij was toen 26 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Christiaan de Vos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter Christiaan de Vos

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Christiaan de Vos

Willem Mulder
1834-1892
Jansje Brakel
1830-1904
Willem de Vos
1859-1930

Pieter Christiaan de Vos
1892-1954

1918

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Pieter Christiaan de Vos

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 januari 1892 lag rond de -1,3 °C. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Opening van Ellis Island, de plek waar alle immigranten de Verenigde Staten van Amerika binnenkomen.
    • 27 maart » In Manresa (Catalonië) wordt de Bases de Manresa, een ontwerp voor een regionale grondwet, goedgekeurd.
    • 3 april » Het eerste sundae-ijsje wordt gedocumenteerd.
    • 24 mei » Octrooiaanvraag van Thomas Edison op de elektrische spoorweg.
    • 7 juli » De Nederlander Janus Ooms wint als eerste niet-Britse roeier de Diamond Sculls in Henley, het officieuze wereldkampioenschap.
    • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
  • De temperatuur op 11 september 1918 lag tussen 7,8 °C en 14,7 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 12,3 mm neerslag. Er was 4,7 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging Excelsior Maassluis.
    • 6 juni » slag bij het Belleaubos Gunnery Sgt. Dan Daley spreekt zijn bekende quote uit: ‘C’mon you sons-of-bitches, do you want to live forever?’
    • 3 juli » Suze Groeneweg treedt als eerste vrouwelijke lid toe tot de Tweede Kamer.
    • 13 november » Geallieerde troepen bezetten Constantinopel de hoofdstad van het Ottomaanse Rijk.
    • 1 december » Transsylvanië wordt verenigd met Roemenië
    • 4 december » De Amerikaanse president Woodrow Wilson vaart naar Versailles voor de vredesbesprekingen van de Eerste Wereldoorlog. Hij is hiermee de eerste Amerikaanse president die naar het buitenland reist terwijl hij in functie is.
  • De temperatuur op 6 oktober 1954 lag tussen 9,9 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 8,4 mm neerslag gedurende 6,2 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (14%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
    • 6 juni » Eerste Eurovisie-uitzending met een verslag van het Narcissenfeest in Montreux.
    • 12 juni » De Friese Siamese tweeling Tjitske en Folkje de Vries wordt met succes operatief van elkaar gescheiden.
    • 7 oktober » Encycliek Ad Sinarum Gentem van Paus Pius XII aan het Chinese volk over de supranationaliteit van de Kerk.
    • 18 oktober » In de Verenigde Staten wordt de eerste draagbare transistorradio in zakformaat op de consumentenmarkt gebracht, de Regency TR-1.
    • 29 november » De immigratiefaciliteiten op Ellis Island in de haven van New York worden gesloten. Vanaf 1892 waren meer dan 12 miljoen immigranten via Ellis Island de Verenigde Staten binnengekomen.
    • 30 november » Een meteoriet slaat door een dak en treft een vrouw in Sylacauga (Alabama).

Over de familienaam De Vos

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Vos.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Vos.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Vos (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I127356.php : benaderd 25 oktober 2026), "Pieter Christiaan de Vos (1892-1954)".