Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Philip Andriesz van Weesel

Persoonlijke gegevens Philip Andriesz van Weesel 

  • Hij is geboren in Brielle.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 maart 2019.

Gezin van Philip Andriesz van Weesel

Hij is getrouwd met Susanna Jansdr Prop.

Toestemming voor het huwelijk is 18 april 1670 verkregen te Leiden.


Kind(eren):

  1. Philippus van Weesel  1679-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Philip Andriesz van Weesel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Philip Andriesz van Weesel

Philip Andriesz van Weesel



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Weesel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I126246.php : benaderd 31 december 2025), "Philip Andriesz van Weesel".