Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Maria Hendrika Schouten (1902-)

Persoonlijke gegevens Maria Hendrika Schouten 


Gezin van Maria Hendrika Schouten

(1) Zij is getrouwd met Arie Zandvliet.

Zij zijn getrouwd op 14 december 1921 te Leiden, zij was toen 18 jaar oud.

bij vonnis der arrondissements rechtbank te 's Gravenhage van 23-09-1924 ingeschreven te Leiden 22-10 d.a.v. is nevenstaand huwelijk door echtscheiding ontbonden verklaard

Het echtpaar is gescheiden 23 september 1924 te Arr.Rechtbank te 's-Gravenhage.


(2) Zij is getrouwd met Izak le Febre.

Zij zijn getrouwd op 26 augustus 1925 te Leiden, zij was toen 22 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Hendrika Schouten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Hendrika Schouten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Hendrika Schouten

Neeltje Stol
1841-1935

Maria Hendrika Schouten
1902-????

(1) 1921
(2) 1925

Izak le Febre
1903-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Maria Hendrika Schouten

Bronnen

  1. Erfgoed Leiden eo: Huwelijksakten 1925, archiefnummer 0516, Stadsarchief van Leiden (Stadsbestuur (SA III)) (1816-1929), inventarisnummer 4921, aktenummer 365 Gemeente Leiden

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 december 1902 lag tussen 4,3 °C en 7,6 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
    • 19 april » De pogrom van Chisinau.
    • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
    • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
    • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
    • 2 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Social de Deportes Rangers.
  • De temperatuur op 26 augustus 1925 lag tussen 10,6 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 6,3 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Calvin Coolidge wordt herbeëdigd als 30e president van de Verenigde Staten, de eerste ceremonie die op de radio te horen is
    • 12 april » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Bolívar.
    • 19 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Colo-Colo.
    • 18 juli » In Duitsland verschijnt Adolf Hitlers boek Mein Kampf.
    • 16 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HC Rotterdam.
    • 30 oktober » John Logie Baird schiet in Londen de eerste tv-beelden.

Over de familienaam Schouten

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schouten.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schouten.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schouten (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I118355.php : benaderd 15 februari 2026), "Maria Hendrika Schouten (1902-)".