Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Cornelia van der Zwel

Persoonlijke gegevens Cornelia van der Zwel 


    Gezin van Cornelia van der Zwel

    Zij is getrouwd met Arie van Stein.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Maria van Steijn  1897-1981 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia van der Zwel?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia van der Zwel

    Cornelia van der Zwel



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van der Zwel


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I114964.php : benaderd 3 januari 2026), "Cornelia van der Zwel".