Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Petronella van Leuuwen

Persoonlijke gegevens Petronella van Leuuwen 


    Gezin van Petronella van Leuuwen

    Zij is getrouwd met Johannes de Zwart.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Maria de Zwart  ????-1854 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella van Leuuwen?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Petronella van Leuuwen

    Petronella van Leuuwen



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Leuuwen


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I113103.php : benaderd 2 januari 2026), "Petronella van Leuuwen".