Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Willem Bodrij (1904-)

Persoonlijke gegevens Willem Bodrij 


Gezin van Willem Bodrij

(1) Hij is getrouwd met Maria Hendrica Wansink.

Zij zijn getrouwd op 6 juni 1939 te Leiden, hij was toen 34 jaar oud.Bron 1


(2) Hij is getrouwd met Johanna Maria Frederika Brugman.

Zij zijn getrouwd op 14 februari 1944 te Leiden, hij was toen 39 jaar oud.Bron 2

Het echtpaar is gescheiden 7 juni 1948 te Leiden.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Bodrij?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem Bodrij

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Bodrij

Willem Bodrij
1844-1903
Willem Bodrij
1871-1945

Willem Bodrij
1904-????

(1) 1939
(2) 1944

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Willem Bodrij

Bronnen

  1. Erfgoed Leiden eo: Huwelijksregister van Leiden, 1939, archiefnummer 1005, Ambtenaar van de Burgerlijke Stand van Leiden (1929-1993), inventarisnummer 69, aktenummer 310
  2. Erfgoed Leiden eo: Huwelijksregister van Leiden, 1944, archiefnummer 1005, Ambtenaar van de Burgerlijke Stand van Leiden (1929-1993), inventarisnummer 74, aktenummer 67

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 juni 1904 lag tussen 9,4 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 2,4 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 4 februari » De stoomtrawler Judith uit Vlaardingen vergaat, 9 doden.
    • 12 februari » In Amsterdam wordt de eerste tentoonstelling van de Rijwiel- en Automobielindustrie (RAI) geopend.
    • 3 maart » Keizer Wilhelm II van Duitsland wordt de eerste persoon die een politieke opname maakt met behulp van Thomas Edisons cilinder.
    • 26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
    • 21 mei » Oprichting in Parijs van de Wereldvoetbalbond FIFA, de Fédération Internationale de Football Association. Oprichters zijn de Nederlander Carl Hirschman en de Fransman Robert Guérin. De Engelsen zien op dat moment nog niets in zo'n bond.
    • 10 augustus » Priesterwijding van Angelo Roncalli in Rome.
  • De temperatuur op 14 februari 1944 lag tussen -3,2 °C en 3,8 °C en was gemiddeld 0,3 °C. Er was 4,8 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 18 maart » Tweede Wereldoorlog: nazi-troepen bezetten Hongarije.
    • 3 oktober » Britse bommenwerpers bombarderen de dijk bij Westkapelle, om Walcheren onder water te zetten, zodat de Duitse bezetters makkelijker te verdrijven waren.
    • 30 oktober » De gaskamers van Auschwitz worden voor de laatste keer gebruikt.
    • 7 november » Franklin D. Roosevelt wordt voor een vierde termijn als president van de VS gekozen, een unicum in de Amerikaanse geschiedenis.
    • 10 november » Begin van een grote razzia in Rotterdam en Schiedam, waarbij uiteindelijk circa 50.000 mannen tussen 17 en 40 jaar worden weggevoerd naar Duitsland.
    • 17 december » Task Force 38 komt terecht in een tropische storm (Typhoon Cobra). Er vallen meer dan 790 slachtoffers, naast schade aan de schepen gaan ook 3 torpedojagers en meer dan 140 toestellen verloren.

Over de familienaam Bodrij

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bodrij.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bodrij.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bodrij (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I104586.php : benaderd 19 oktober 2026), "Willem Bodrij (1904-)".