De temperatuur op 29 maart 1924 lag tussen 0,5 °C en 6,7 °C en was gemiddeld 3,7 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
24 februari » Johnny Weissmuller doet de 100 meter zwemmen in 57 2/5 seconden en vestigt daarmee een wereldrecord.
10 mei » J. Edgar Hoover wordt aangesteld als hoofd van het Federal Bureau of Investigation.
9 oktober » Opening van stadion Soldier Field in de Amerikaanse stad Chicago.
1 november » Oprichting van de rooms-katholieke Apostolische administratie Estland.
2 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vijfde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 0-0 gelijk te spelen tegen naaste belager Argentinië.
24 november » De H-NACC arriveert in Batavia; de eerste intercontinentale commerciële vlucht is een feit.
Trouwdag 17 augustus 1949
De temperatuur op 17 augustus 1949 lag tussen 8,4 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 7,9 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
11 mei » Het Braziliaans voetbalelftal wint voor de derde keer de Copa América door in de finale met 7-0 te winnen van Paraguay.
2 juli » Pete Felleman presenteert de eerste hitparade op de Nederlandse radio.
8 september » Geallieerde legers verlaten Berlijn definitief.
12 september » Na een verschijningsverbod van vier jaar mag het dagblad De Telegraaf weer verschijnen.
22 september » De Sovjet-Unie brengt zijn eerste atoombom tot ontploffing.
13 december » De Knesset stemt voor het verplaatsen van de hoofdstad van Israël naar Jeruzalem.
Dag van overlijden 6 april 2003
De temperatuur op 6 april 2003 lag tussen 0,2 °C en 9,3 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 5,9 uur zonneschijn (44%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
5 februari » De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken, Colin Powell, presenteert in New York voor de VN Veiligheidsraad "bewijzen" dat Irak over massavernietigingswapens zou beschikken.
21 mei » FC Porto wint de UEFA Cup. In de finale in Sevilla is de Portugese voetbalclub na verlenging met 3-2 te sterk voor Celtic.
22 mei » Vijf schepen van de Indonesische marine bombarderen het eilandje Nias voor de kust van Atjeh.
23 mei » De Senaat en het Huis van Afgevaardigden stemmen in met de voorgestelde belastingverlagingen van president George W. Bush, doch in sterk afgeslankte vorm.
13 september » In Barcelona prolongeert de Nederlandse vrouwenhockeyploeg de Europese titel door in de finale gastland Spanje met 5-0 te verslaan. In het mannentoernooi verliest Nederland in de troostfinale op strafballen van Engeland.
4 oktober » Aanslag in het Maxim-restaurant in Haifa, Israël.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I101175.php : benaderd 15 oktober 2026), "Christina Anna Zandbergen (1924-2003)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.