Stamboom Derikx, Derksen en Heijnen » [Jan] I van Dalem

Persoonlijke gegevens [Jan] I van Dalem 


Gezin van [Jan] I van Dalem

Hij heeft/had een relatie met N.N..


Kind(eren):

  1. Floris II van Dalem  ????-± 1330 


Notities over [Jan] I van Dalem

Jan I van der Lede (1205 - na 1255) was heer van der Lede en Schoonhove

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot [Jan] I van Dalem?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van [Jan] I van Dalem

N.N.
????-
Floris van der Lede
± 1170-± 1207

[Jan] I van Dalem
????-


N.N.
????-


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Dalem


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frits Derksen, "Stamboom Derikx, Derksen en Heijnen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-derksen/I9505.php : benaderd 17 januari 2026), "[Jan] I van Dalem".