Stamboom Derikx, Derksen en Heijnen » Clara Hermina Woutera "Claartje" Coelen (1911-1978)

Persoonlijke gegevens Clara Hermina Woutera "Claartje" Coelen 


Gezin van Clara Hermina Woutera "Claartje" Coelen

(1) Zij woont samen met N.N..

Zij wonen samen rond 1935.


Kind(eren):



(2) Zij is getrouwd met Petrus Spijkervet.

Zij zijn getrouwd op 6 februari 1946 te Amsterdam, zij was toen 35 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Clara Hermina Woutera "Claartje" Coelen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Clara Hermina Woutera "Claartje" Coelen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Clara Hermina Woutera Coelen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Persoonskaart, akte 1.72
    2. Persoonskaart
    3. Persoonskaart Clara Hermina Woutera Coelen

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 januari 1911 lag tussen 3,5 °C en 5,4 °C en was gemiddeld 4,1 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Een man hakt met een schoenmakersmes in op het schilderij De Nachtwacht.
      • 16 maart » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Vasas SC Boedapest.
      • 8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
      • 10 juli » Brand in twaalf panden op de Dam te Zaandam, zes doden.
      • 24 juli » Hiram Bingham vindt de Incastad Machu Picchu terug.
      • 30 december » Sun Yat-sen wordt gekozen als eerste president van de republiek China.
    • De temperatuur op 6 februari 1946 lag tussen 3,0 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 5,3 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 1,4 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
      • 17 februari » Een aantal prominente Nederlanders richt het Humanistisch Verbond op.
      • 5 maart » Als eerste staatsman van de geallieerde bevrijders spreekt Winston Churchill over het IJzeren Gordijn in zijn speech in het Westminster College in Fulton, Missouri. Dit wordt gezien als het begin van de Koude Oorlog.
      • 9 mei » Het begin van de ambtstermijn van Umberto II van Italië, de laatste koning van Italië.
      • 2 juni » Na een volksraadpleging wordt Italië een republiek.
      • 11 juli » Oprichting van de Internationale Handbalfederatie (IHF).
      • 5 december » New York wordt verkozen tot permanente zetel van de Verenigde Naties.
    • De temperatuur op 4 mei 1978 lag tussen 2,9 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 9,2 uur zonneschijn (61%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
      • 3 februari » Marci, 11-jarige dochter van couturier Calvin Klein, wordt slachtoffer van een tien uur durende ontvoering.
      • 18 april » Voorzitter van de Tweede Kamer in Nederland Anne Vondeling ontvangt 1,2 miljoen handtekeningen van het comité 'Stop de Neutronenbom'.
      • 9 mei » De Nederlandse voetbalclub PSV wint de UEFA Cup. In Eindhoven wordt de Franse club SC Bastia met 3-0 verslagen (uitwedstrijd 0-0).
      • 21 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Municipal Iquique.
      • 18 november » In Jonestown, Guyana komen 913 volgelingen van sekteleider Jim Jones om door zelfmoord of moord.
      • 23 december » Italië, Sicilië, Palermo Airport: een Alitalia DC-9 stort tijdens de landing in zee. 108 mensen komen om, 21 mensen overleven de ramp, gered door vissersboten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Coelen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Coelen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Coelen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Coelen (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frits Derksen, "Stamboom Derikx, Derksen en Heijnen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-derksen/I482.php : benaderd 12 januari 2026), "Clara Hermina Woutera "Claartje" Coelen (1911-1978)".