Stamboom Derikx, Derksen en Heijnen » Evert van Walsum

Persoonlijke gegevens Evert van Walsum 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 december 2005.

Gezin van Evert van Walsum

Hij is getrouwd met Barber Visser.

Zij zijn getrouwd op 17 oktober 1723 te Ouderkerk aan den IJssel.


Kind(eren):

  1. Claas van Walsum  -< 1733
  2. Dirkje van Walsum  1726-????
  3. Maria van Walsum  1729-????
  4. Klaas van Walsem  1733-???? 
  5. Anna van Walsum  1735-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Evert van Walsum?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Evert van Walsum


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Walsum


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Frits Derksen, "Stamboom Derikx, Derksen en Heijnen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-derksen/I4510.php : benaderd 25 januari 2026), "Evert van Walsum".