Stamboom Derikx, Derksen en Heijnen » Cornelis Jan Harmens (± 1614-1665)

Persoonlijke gegevens Cornelis Jan Harmens 

  • Patroniem Jan Harmens.
  • Hij werd gedoopt rond 1614.
  • Beroep: steenbacker.
  • Hij is begraven op 2 juli 1665 in Gouderak.
  • Een kind van Jan en N.N.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 juli 2013.

Gezin van Cornelis Jan Harmens

Hij had een relatie met Reijmpje Dirks.


Kind(eren):

  1. Sijgje  ????-1706 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Jan Harmens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Jan Harmens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis

Jan
????-

Cornelis
± 1614-1665


Sijgje
????-1706

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Cornelis Jan Harmens



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1665: Bron: Wikipedia
    • 4 maart » Begin van de Tweede oorlog tussen Nederland en Engeland.
    • 6 maart » Het eerste nummer van de Philosophical Transactions, het tijdschrift van de Royal Society, wordt gepubliceerd.
    • 19 april » Heiligverklaring van Franciscus van Sales (1567-1622), Frans bisschop van Genève, door paus Alexander VII.
    • 12 augustus » In de baai van Bergen begint tijdens de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog een zeeslag tussen een Nederlandse retourvloot met een van de rijkste vrachten ooit aan boord en een Engels flottielje van oorlogsschepen.
    • 10 december » Mede op initiatief van raadpensionaris Johan de Witt en luitenant-admiraal Michiel de Ruyter komt het Korps Mariniers tot stand.


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Frits Derksen, "Stamboom Derikx, Derksen en Heijnen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-derksen/I3962.php : benaderd 2 februari 2026), "Cornelis Jan Harmens (± 1614-1665)".