Stamboom Derikx, Derksen en Heijnen » Anna Cornelia van Zandert

Persoonlijke gegevens Anna Cornelia van Zandert 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 april 2014.

Gezin van Anna Cornelia van Zandert

Zij had een relatie met Jan Pieter van der Heijden.


Kind(eren):

  1. Arnold van der Heijden  ± 1860-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Cornelia van Zandert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Cornelia van Zandert

Anna Cornelia van Zandert
????-



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Zandert


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Frits Derksen, "Stamboom Derikx, Derksen en Heijnen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-derksen/I13273.php : benaderd 5 februari 2026), "Anna Cornelia van Zandert".