De temperatuur op 5 januari 1934 lag tussen -0,3 °C en 6,1 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 3,1 mm neerslag gedurende 4,0 uur. Er was 5,3 uur zonneschijn (67%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
23 februari » Leopold III wordt na de dood van zijn vader Albert I koning der Belgen.
11 maart » De 'kopbal à la Bakhuys' ziet het licht. Met een snoekduik passeert Beb Bakhuys de Belgische doelman André Vandeweijer in de door Nederland met 9-3 gewonnen wedstrijd in het Olympisch Stadion in Amsterdam.
28 april » Oprichting van de Liechtensteinse voetbalbond.
1 mei » Pernis en Hoogvliet gaan op in de gemeente Rotterdam.
1 september » De Spelling-Marchant wordt ingevoerd.
11 december » De stichting Algemeen Nederlands Persbureau wordt opgericht.
Dag van overlijden 28 juli 2012
De temperatuur op 28 juli 2012 lag tussen 15,5 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 18,5 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (10%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
6 februari » Premier Emil Boc van Roemenië kondigt zijn aftreden aan, nadat de bevolking wekenlang tegen de bezuinigingsmaatregelen heeft geprotesteerd.
20 mei » Bij een aardbeving in het noorden van Italië met een kracht van 5,9 op de schaal van Richter komen 6 mensen om het leven.
26 mei » Iker Casillas is na de oefeninterland tussen Spanje en Servië (2-0) de eerste doelman van een nationaal voetbalelftal die 73 keer de nul heeft weten te houden in een interland. De Spaanse goalie deelde het 'wereldrecord' van 72 'clean sheets' met Edwin van der Sar.
1 juli » De finale van het EK voetbal wordt gewonnen door Spanje. Ze verslaan Italië met 4-0.
22 juli » President Hugo Chávez van Venezuela roept zijn landgenoten op vruchtensap te drinken in plaats van frisdrank, zoals Coca-Cola of Pepsi. Het drinken van druivensap van het merk Uvita, gefabriceerd door het overheidsbedrijf Corpozulia, is volgens Chávez goed voor het landsbelang.
6 oktober » Honderden stakende mijnwerkers komen in de Zuid-Afrikaanse stad Rustenburg bijeen om te protesteren tegen een massaontslag bij de mijngigant Anglo American Platinum (Amplats). Het bedrijf ontsloeg 12.000 arbeiders die aan een wilde staking hadden meegedaan.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: D. v.d. Werff v.d. Mije, "Stamboom Bol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-bol/I360.php : benaderd 19 februari 2026), "Alida Johanna Bosman (1934-2012)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.