Stamboom Bol » Adriaan Keur (1917-2012)

Persoonlijke gegevens Adriaan Keur 


Gezin van Adriaan Keur

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriaan Keur?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriaan Keur

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriaan Keur

Jacob Keur
1855-1929
Jobje Draijer
1860-1936
Willem Bol
1866-1939
Willem Bol
Adriana Kemp
1865-1927
Arie Keur
1884-1960
Dirkje Bol
1888-1979

Adriaan Keur
1917-2012


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Adriaan Keur



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 september 1917 lag tussen 11,2 °C en 24,0 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was 11,0 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 8 maart » De VS grijpen in op Cuba als steun aan president Mario Garcia Menocal tegen opstandelingen van de liberale partij
      • 6 april » De Verenigde Staten verklaren Duitsland de oorlog (zie Eerste Wereldoorlog).
      • 13 mei » Drie kinderen zeggen de Heilige Maagd Maria (Onze-Lieve-Vrouw van Fátima) gezien te hebben boven een boom in Cova da Irianear nabij Fatima in Portugal.
      • 26 juni » De eerste Amerikaanse troepen landen in Frankrijk.
      • 14 september » Na de revolutie in februari van 1917 wordt de republiek in Rusland uitgeroepen.
      • 21 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Megiddo. De Slag bij Megiddo is afgelopen en de Ottomanen worden uit Palestina verdreven.
    • De temperatuur op 11 maart 2012 lag tussen 4,6 °C en 13,8 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 9,7 uur zonneschijn (84%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Bij rellen na afloop van de wedstrijd tussen de Egyptische voetbalclubs Al-Masry en Al-Ahly vallen tientallen doden.
      • 9 februari » De Engelse voetbalbond FA stelt Stuart Pearce aan als interim-bondscoach van Engeland. Hij volgt de opgestapte Fabio Capello op.
      • 21 april » Tussen station Amsterdam Centraal en Sloterdijk botsen twee treinen frontaal op elkaar. Er vallen zeker 136 gewonden en één dode.
      • 30 oktober » De orkaan Sandy trekt een spoor van verwoesting in de Caraïben, de Verenigde Staten en Canada. Er vallen tientallen doden en miljoenen mensen komen zonder stroom te zitten.
      • 17 december » Bij een busongeval in het departement Cundinamarca in Midden-Colombia komen minstens 27 mensen om het leven.
      • 17 december » De Frans-Roemeense fotografe Irina Ionesco moet haar dochter Eva een schadevergoeding van 10.000 euro betalen voor de naaktfoto's die zij in de jaren zeventig van haar heeft gemaakt. Ook moet zij de negatieven van de foto's aan Eva overhandigen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 2009 » Firmin Bral (79), Belgisch wielrenner
    • 2009 » Lars Erstrand (72), Zweeds vibrafonist
    • 2009 » Péter Bacsó (81), Hongaars filmregisseur
    • 2009 » Ana María Navales (69), Spaans schrijfster
    • 2009 » Eva Früh Langraf (90), Oostenrijks actrice
    • 2010 » Hans van Mierlo (78), Nederlands politicus (D'66)

    Over de familienaam Keur

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Keur.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Keur.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Keur (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    D. v.d. Werff v.d. Mije, "Stamboom Bol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-bol/I276.php : benaderd 19 februari 2026), "Adriaan Keur (1917-2012)".