De temperatuur op 9 juni 1936 lag tussen 5,3 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
30 juni » Het boek "Gone with the wind" wordt gepubliceerd.
1 augustus » Opening van de Olympische Spelen in Berlijn.
31 oktober » Eerste poging een raket te lanceren op het Jet Propulsion Laboratory.
11 december » Koning Eduard VIII van het Verenigd Koninkrijk doet afstand van de troon om te kunnen trouwen met Wallis Simpson, een gescheiden Amerikaanse vrouw.
12 december » De Moerdijkbrug over het Hollandsch Diep wordt geopend.
Dag van overlijden 25 juni 2017
De temperatuur op 25 juni 2017 lag tussen 15,4 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 17,5 °C. Er was 4,6 mm neerslag gedurende 2,9 uur. Er was 0,7 uur zonneschijn (4%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
26 april » Venezuela kondigt aan uit de Organisatie van Amerikaanse Staten (OAS) te stappen, na een lidmaatschap van meer dan 65 jaar.
8 juni » Marc Peeperkorn, correspondent van de Volkskrant in Brussel, wint de Anne Vondelingprijs 2016 "voor heldere politieke journalistiek".
20 juni » Voetbalclub Boca Juniors wint voor de 32ste keer de landstitel in Argentinië.
11 september » Christoph Daum wordt ontslagen als bondscoach van het Roemeens voetbalelftal, nadat de Duitser de ploeg niet naar het WK voetbal 2018 heeft weten te leiden.
17 september » Romana Vrede wint als eerste donkere actrice de belangrijkste toneelprijs van Nederland, de Theo d'Or. De Louis d'Or gaat naar Hans Croiset.
20 september » Zaterdaghoofdklasser AVV Swift uit Amsterdam zorgt voor een verrassing in de eerste ronde van de strijd om de KNVB-beker door titelhouder Vitesse na strafschoppen uit te schakelen.
Dag van crematie 29 juni 2017
De temperatuur op 29 juni 2017 lag tussen 13,3 °C en 21,7 °C en was gemiddeld 17,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (7%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
18 februari » Op de wissels net buiten het station van Leuven ontspoort een trein met drie treinstellen van de NMBS aan lage snelheid. Het voorste motorstel komt met de neus in de tegenovergestelde richting op zijn zij te liggen in de berm. Eén iemand overlijdt, twee mensen lopen breuken op en één iemand diepe snijwonden in de hals. 24 andere mensen raken lichtgewond.
8 maart » Op Gozo stort de bezienswaardigheid Blauwe Raam in na een zeestorm.
21 april » Meer dan 140 Afghaanse militairen worden gedood bij een aanval van de Taliban op een basis van het regeringsleger in de noordelijke provincie Balkh.
3 juli » Bij een busongeluk in Duitsland komen achttien reizigers om het leven. De touringcar met senioren knalde achterop bij een vrachtwagen.
16 juli » Ruim zeven miljoen Venezolanen spreken zich in een officieus referendum uit tegen de socialistische president Nicolás Maduro en zijn plannen een nieuwe grondwet te laten schrijven.
6 augustus » Het Nederlands vrouwenvoetbalelftal wint het Europees kampioenschap in eigen land. De Oranje-dames verslaan in de finale in Enschede Denemarken met 4-2.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Pauline Berens Wesuwe, "Bevolkingsreconstructie Wesuwe + Nakomelingen + Rechtstreekse Voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-wesuwe/I68595.php : benaderd 3 maart 2026), "Johan Gerard - Johan Koiter (1936-2017)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.