De temperatuur op 4 januari 1923 lag tussen 3,5 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 5,2 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
2 februari » Verheffing van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië in de Sovjet-Unie tot Bisdom Vladivostok.
1 september » Tokio wordt getroffen door een zeer zware aardbeving met een kracht van 8,2 op de schaal van Richter. Er vallen meer dan 140.000 doden.
16 oktober » The Walt Disney Company wordt opgericht door Walt Disney en zijn broer Roy Disney.
12 november » Adolf Hitler wordt gearresteerd wegens zijn mislukte poging om op 8 november de macht te grijpen.
23 november » Eerste officiële en regelmatige uitzendingen van Radio Belgique.
2 december » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van naaste belager Argentinië.
Dag van overlijden 15 februari 2009
De temperatuur op 15 februari 2009 lag tussen -4,5 °C en 4,8 °C en was gemiddeld 1,5 °C. Er was 3,3 mm neerslag gedurende 7,2 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
15 januari » Een vliegtuig met 155 passagiers dreigt direct na het opstijgen te crashen in New York ten gevolge van een aanvaring met vogels in beide motoren. De piloot, Captain Chesley "Sully" Sullenberger landt in de Hudson, waardoor alle passagiers overleven en New York een ramp bespaard blijft.
21 januari » Het Amsterdamse gerechtshof besluit dat Geert Wilders alsnog moet worden vervolgd voor haatzaaien en discriminatie wegens zijn uitlatingen over de islam.
16 mei » FC Internazionale Milano wordt voor de 17e keer in haar bestaan landskampioen van Italië. Het betekende voor Internazionale alweer de 4e landstitel op rij.
7 juni » Roger Federer wint zijn eerste Roland Garros, zijn veertiende grandslamtitel. Hij is hiermee de zesde man aller tijden die alle grand slams gewonnen heeft.
18 juni » Clarence Seedorf koopt de Italiaanse voetbalclub AC Monza Brianza 1912 via zijn bedrijf ON-International. Ook voormalig profvoetballer Giuseppe Bergomi en zakenman Salvo Zangari betalen mee en werden mede-eigenaren.
3 december » Een bomaanslag in een hotel in de Somalische hoofdstad Mogadishu kost het leven aan drie ministers van de overgangsregering en zeker vijftien anderen. Ook een cameraman van de in Dubai gevestigde zender al-Arabiya sterft.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Pauline Berens Wesuwe, "Bevolkingsreconstructie Wesuwe + Nakomelingen + Rechtstreekse Voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-wesuwe/I60388.php : benaderd 12 maart 2026), "Johannes Bernardus - Jo Kuhl (1923-2009)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.