Bevolkingsreconstructie Wesuwe + Nakomelingen + Rechtstreekse Voorouders » Henderikus Wilhelmus Heine (1916-1959)

Persoonlijke gegevens Henderikus Wilhelmus Heine 


Gezin van Henderikus Wilhelmus Heine

Hij is getrouwd met Johanna Maria Rolink.

Zij zijn getrouwd op 30 april 1946 te Emmen, Gemeente Emmen, Drenthe, Nederland, hij was toen 29 jaar oud.Bron 4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henderikus Wilhelmus Heine?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henderikus Wilhelmus Heine

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henderikus Wilhelmus Heine


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.drentsarchief.nl/onderzoeken/genealogie/bladeren-door-bronnen/registers/ gezinskaart 1918-1936
  2. https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/723329/1095901/Henderikus-Wilhelminus-Heine-1916-1959
  3. https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/723329/1095901/Henderikus-Wilhelminus-Heine-1916-1959
  4. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/111536137

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 december 1916 lag tussen -1,6 °C en 0,9 °C en was gemiddeld -0,6 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Rusland opent een offensief in de Kaukasus tegen de Duitse troepen.
    • 15 maart » De Universiteit van Gent wordt vernederlandst; dit wordt echter na het einde van de Eerste Wereldoorlog weer teruggedraaid.
    • 24 april » Easter Rising in Ierland.
    • 28 augustus » Italië verklaart de oorlog aan Duitsland.
    • 19 september » De Force Publique onder Charles Tombeur verslaat het leger van Duits-Oost-Afrika in de Slag bij Tabora.
    • 19 september » Oprichting van de Noorse voetbalclub FK Bodø/Glimt.
  • De temperatuur op 30 april 1946 lag tussen 3,7 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 8,3 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In de Verenigde Staten wordt de eerste elektronische computer (de ENIAC) vervaardigd.
    • 10 februari » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de achtste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Brazilië.
    • 4 maart » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Erzgebirge Aue.
    • 20 september » Eerste Filmfestival van Cannes.
    • 24 oktober » De eerste Kronkel verschijnt, het dagelijkse cursiefje van Simon Carmiggelt in Het Parool.
    • 5 december » New York wordt verkozen tot permanente zetel van de Verenigde Naties.
  • De temperatuur op 17 april 1959 lag tussen 8,2 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 11,9 uur zonneschijn (85%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
    • 10 februari » Prinses Wilhelmina publiceert haar autobiografie 'Eenzaam, maar niet alleen'.
    • 17 februari » Een optreden in het Londense Covent Garden maakt de Australische sopraan Joan Sutherland op slag wereldberoemd.
    • 17 maart » Bisschopswijding van Petrus Moors, Nederlands bisschop van Roermond, door aartsbisschop Bernardus Alfrink van Utrecht.
    • 18 maart » President van de Verenigde Staten Dwight D. Eisenhower tekent een document waardoor Hawaï de status van "staat" krijgt.
    • 31 maart » De 14e dalai lama, Tenzin Gyatso, steekt de grens over naar India en krijgt daar politiek asiel.
    • 19 september » Nikita Chroesjtsjov wordt de toegang tot Disneyland ontzegd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1945 » Hannie Schaft (24), Nederlands verzetsstrijdster
  • 1960 » Eddie Cochran (21), Amerikaans zanger
  • 1966 » Co Lassche (46), Nederlands bouwer van schaatsen
  • 1966 » Hans Purrmann (86), Duits kunstschilder
  • 1966 » Gérard-Octave Pinkers (67), Belgisch politicus
  • 1975 » Dan Ekner (48), Zweeds voetballer

Over de familienaam Heine

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heine.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heine.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heine (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens Wesuwe, "Bevolkingsreconstructie Wesuwe + Nakomelingen + Rechtstreekse Voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-wesuwe/I60183.php : benaderd 20 februari 2026), "Henderikus Wilhelmus Heine (1916-1959)".