Bevolkingsreconstructie Wesuwe + Nakomelingen + Rechtstreekse Voorouders » Hermannus Henderikus Herbers (1910-1991)

Persoonlijke gegevens Hermannus Henderikus Herbers 


Gezin van Hermannus Henderikus Herbers

Hij is getrouwd met Maria Helena Ellermann.

Zij zijn getrouwd op 8 mei 1937 te Emmen, Gemeente Emmen, Drenthe, Nederland, hij was toen 27 jaar oud.Bron 4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hermannus Henderikus Herbers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hermannus Henderikus Herbers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hermannus Henderikus Herbers


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/1490958/2348973/Maria-Helena-Ellermann-1913-2000
  2. https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/1490958/2348973/Maria-Helena-Ellermann-1913-2000
  3. https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/1490958/2348973/Maria-Helena-Ellermann-1913-2000
  4. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/111082861

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 februari 1910 lag tussen 4,1 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was 7,6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 26 januari » De Seine treedt buiten haar oevers, waardoor de Parijse metro onder water loopt.
    • 24 februari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Malmö FF.
    • 29 april » Theodore Roosevelt, op dat moment oud-president van de Verenigde Staten, brengt een bezoek aan Amsterdam.
    • 5 oktober » Portugal wordt een republiek na een coup tegen koning Emanuel II.
    • 3 december » Demonstratie van de eerste neonlamp, door Georges Claude.
    • 16 december » Henri Coandă maakt de eerste vlucht in een vliegtuig met straalmotor.
  • De temperatuur op 8 mei 1937 lag tussen 5,0 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Koningin Wilhelmina ondertekent een Koninklijk Besluit waarin staat dat rood, wit en blauw de kleuren van de vlag van het Koninkrijk der Nederlanden zijn.
    • 14 maart » Baltasar Porcel i Pujol, Mallorcaans schrijver, journalist en literair criticus († 2009)
    • 1 april » Aden wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
    • 23 mei » In Guadalajara, Mexico, wordt de Nationaal Synarchistische Unie (UNS) opgericht.
    • 8 juni » Wereldpremière van de Carmina Burana van Carl Orff in de Alte Oper in Frankfurt am Main.
    • 9 december » De Slag om Nanking begint.
  • De temperatuur op 19 februari 1991 lag tussen -6,7 °C en 5,3 °C en was gemiddeld -1,3 °C. Er was 9,0 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
    • 6 mei » De Finse speerwerper Seppo Räty brengt het wereldrecord op 91,98 centimeter bij atletiekwedstrijden in Shizuoka, exact één meter verder dan de 90,98 meter waarmee de Britse Europees kampioen Steve Backley sinds juli 1990 wereldrecordhouder was.
    • 11 mei » In Brussel eindigt titelverdediger Nederland als vierde bij het EK hockey voor vrouwen na een 3-2 nederlaag in de troostfinale tegen de Sovjet-Unie.
    • 12 mei » Op de slotdag van de reguliere competitie stelt HC Bloemendaal de landstitel in de hockeyhoofdklasse veilig door een 4-0-overwinning op HC Klein Zwitserland.
    • 16 mei » Muppet*Vision 3D opent in Disney's Hollywood Studios.
    • 27 juli » Peru bereikt een akkoord met het Internationaal Monetair Fonds (IMF) over hervormingen die de noodlijdende economie van het Zuid-Amerikaanse land moeten stabiliseren.
    • 26 december » De Sovjet-Unie valt uit elkaar.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Herbers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Herbers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Herbers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Herbers (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens Wesuwe, "Bevolkingsreconstructie Wesuwe + Nakomelingen + Rechtstreekse Voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-wesuwe/I60026.php : benaderd 14 januari 2026), "Hermannus Henderikus Herbers (1910-1991)".