De temperatuur op 2 oktober 1933 lag tussen 9,9 °C en 16,9 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 1,4 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
14 maart » Quincy Jones, Amerikaans muziekproducer
14 maart » René Felber, Zwitsers politicus
24 maart » Via het 'Ermächtigungsgesetz' wordt Adolf Hitler dictator van Duitsland.
27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV de Noormannen.
13 november » De Nederlandse Zwembond (NZB) verkrijgt het predicaat Koninklijk en verandert de naam aldus in Koninklijke Nederlandse Zwembond.
6 december » Een federale rechter in de Verenigde Staten beslist dat Ulysses van James Joyce niet aanstootgevend is.
Dag van overlijden 10 juli 2011
De temperatuur op 10 juli 2011 lag tussen 9,7 °C en 22,5 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 11,7 uur zonneschijn (71%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
21 januari » Grootste studentenprotest (meer dan 20.000 studenten) sinds 1992 op het Malieveld in Den Haag tegen bezuinigingen op het hoger onderwijs.
23 januari » In Brussel betogen zo'n 30.000 mensen onder de slogan "No Government, Great Country" omdat na meer dan 200 dagen de regeringsvorming in België nog niet afgerond is.
25 januari » Begin van het protest tegen president Hosni Moebarak in Egypte.
5 augustus » Voor de eerste maal in de geschiedenis verlaagt de kredietbeoordelaar Standard & Poor's de rating van de Verenigde Staten van de hoogste waarde AAA naar AA+, als gevolg van het groeiende Amerikaanse begrotingstekort.
13 december » De Franse sportkrant L'Equipe roept handballer Nikola Karabatic uit tot sportman van het jaar in Frankrijk. Bij de verkiezing krijgt hij de voorkeur boven judoka Teddy Riner en de rallyrijder Sebastien Loeb.
21 december » Scheidsrechter Bas Nijhuis staakt de voetbalbekerwedstrijd AFC Ajax–AZ Alkmaar na een confrontatie tussen een Ajax-supporter en AZ-doelman Esteban Alvarado.
Dag van begraven 15 juli 2011
De temperatuur op 15 juli 2011 lag tussen 12,8 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 2,2 mm neerslag gedurende 2,2 uur. Er was 11,0 uur zonneschijn (67%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
15 februari » Het begin van de Opstand in Libië, een opstand tegen de Libische leider Moammar al-Qadhafi.
16 februari » In het kader van de zogeheten Rubygate wordt de Italiaanse premier Silvio Berlusconi aangeklaagd wegens machtsmisbruik en betaalde seks met een minderjarige.
21 februari » In Roemenië worden tientallen douaniers en leden van de grenspolitie opgepakt op verdenking van sigarettensmokkel.
26 mei » In Servië wordt Ratko Mladić opgepakt. De voormalige Bosnisch-Servische generaal wordt sinds 1995 door het Joegoslavië-tribunaal gezocht voor genocide die hij gepleegd zou hebben tijdens de Bosnische Burgeroorlog.
7 juli » De Codex Calixtinus wordt gestolen uit de kathedraal van Santiago de Compostella.
6 oktober » De regering van Venezuela gaat huizen op de Caraïbische eilandengroep Los Roques onteigenen, aldus president Hugo Chávez.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Pauline Berens Wesuwe, "Bevolkingsreconstructie Wesuwe + Nakomelingen + Rechtstreekse Voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-wesuwe/I59617.php : benaderd 10 januari 2026), "Anna Catharina - Annie Sandten (1933-2011)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.